Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] KristapsDD [ Sūdzība tiek izskatīta ]


Aydenek
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username:Scrubs
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: Mike Calman
  • Administrācijas biedra username: KristapsDD
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: Nepaties ajails.
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: Mutiskais brīdinājums, pēriens pa dirsu.
  • Pierādījumi par pārkāpumu:https://imgur.com/a/IXYMVxe
  • Papildus informācija: Tātad uzsāku chase uz vienu cilvēku. Sākumā izraisīja avāriju, ievainojot virsnieku, pēc tam aizmūkot prom. Atradu viņu un uzsāku pakaļdzīšanos, uzbrauca mēra villas kalnā, nelaidu no tā nost, jo pastāv mazāka iespēja apdraudēt civililos iedzīvotājus. Mani iejailo par ''CS, pitot pilsētā nav atļauts''. Pat nekad neesmu viņu pitojis, viņš izskatās, ka nesaprot kas ir bloķēšana.

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība patiesa. CS tas nav. Nav tāda noteikuma. Un Pit ir atļauts. 

 

 

Pit manevrs ir domāts,lai apturētu noziedznieku. Tāpēc var tikt pielietos,arī pilsētā. Ja nav drauda sabiedrībai. Tā pat. Pēc ASV likumdošanas. Bojātās policijas mašīnas salabos. Iekasēs naudu no bēgļa. Par katru stabu maksās bēglis,nevis PD. Ja kaut vienu stabu notrieks,pakaļdzīšanās laikā.

 

Sūdzības spriedumu,paziņos @kurts.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, es sāku novērot situāciju no tās vietas, kur Tu, Skrubi, brauci ar moci un ar to visu laiku triecies automašīnas aizmugurē, kur, like Tu varēji nokrist un sasisties. Otrkārt, Tu nevis viņu 1 reizē pazaudēji, bet Tu pats vienkārši pārtrauci chasot ar moci jo saprati, ka netiksi ar moci galā, un Tu aizbrauci uz metropoles divīzijas garāžu, nometi moci un paņēmi auto, pēc kā ar sirēnām un migalkām lidinājies kā trakais pa pilsētu, līdz atradi pārkāpēju. Tad kad to atradi aiz bankas, ceļā uz CSDD , tad gar CSDD brauci un pitoji viņu, braucot viņam pakaļā, triecoties, sitoties sānos, kas nebija, ne šoseja, ne bāņveidīgā brauktuve. Nākamais, Tu, Skrubi, pitoji viņu blakus restorāniem un veikaliem, aiz domes. Es Tev pm'ā teicu, lai nepito, pretēji, saņemsi sodu par CS, Tu to neievēroji un braucot kalnā turpināji pitot, bet kad BMW brauca lejā no kalna, tad iepitoji vēl pēdējo reizi tā pamatīgi un turpat tiki sodīts, jo pretī bija veikali un vadītājs varēja nenokontrolēt auto un ienesties tajā iekšā, kur ir cilvēki. Tur arī bija interjers uzlikts un veikals tur eksistēja. 

Edited by KristapsDD
Link to comment
Share on other sites

Neko neesmu pitojis. Atvainojos, ja Tu sev nevari nodrošināt labu internetu, ne mana problēma.  Atkārtojumu pēdējo reizi neesmu nevienu pitojis, ja nesaproti kas ir bloķēšana, tad tin tālāk. Es sākumā uzsākot chase uz moča viņam sekoju, taka mocim nebija sirēnas domāju ka viņš mani neredz. Piebraucu pie sāna ar ieslēgtām pd gaismām, bet šis mani notrieca no ceļa kā nabagu. Tādējādi kamēr es uzsāku braukšanu, biju viņu jau pazaudējis. 

Devos pēc auto, lai spētu viņam tikt līdzi. Notika atkal tieši tas pats, viņš visu laiku brake-chekoja un nesa mani nost no ceļa. 

Edited by Aydenek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search