Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - klunis


klunis
 Share

klunis  

8 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      1
    • Nepārliecinoši.
      2
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      5


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Aivis B
  • Vecums
    14
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    aivis
  • Personāžu /stats
    Screenshot_28.png.f3defcbbfb8fca75e72a10
  • Šis ir vecais uz šo neskatīties ir lejā īstais.
  •  
  • Iepriekšējā pieredze
    Es esmu bijis 1 serveri un palidzeju viņam taisit serveri bet nesanāca, jo tomēr kurš bija tā servera īpašnieks negribēja tālāk taīisīt jo viņam apnika visu taisit un tā viss beidzās.
  • Motivācijas vēstule

     Es šeit  par spēles uzraugu šeit pieteikties vēlos, jo esmu tikai bijis kā spēlētājs arī biju iepriekšēja sezona tikai pa  parastu spēletāju, Es zināšu kā te palīdzēt cilvēkiem ja kaut ko nesapratis viņi varēšu paskaidrot, Es vēlos šitajā serverī  lielu labu draudzibu nevis apsaukāt utt un  labu rp, Nu pa lielam es gribu lai šis ir ļoti labs servers, un es biju ienācis vienā dienā tā kaut ko padarīt un ta satiku  @KristapsDD un viņš mani iedvesmoja sākt kārtigi  erpot un visu pārejo darīt.

     

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?

 

 

 

Screenshot_29.png

Edited by klunis
Link to comment
Share on other sites

Ayy...vecīt, redzu, ka Tu vēlies un gribi, drošvien būtu labs spēles uzraugs, bet nu tomēr status apgrūtinās tavu spēlēšanu šeit. Mēģini pēc mēneša, izrādi aktivitāti, iesaisties kur vien vari. Veiksmi no manīm,bet tomēr PRET! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search