Jump to content
Create New...

Los Santos Policijas Departaments - Šefa maiņa Edward Hareson  - ★★★★


District76
 Share

Recommended Posts

imPMcnV.png
Saturās, Šefs Edward Hareson 
★★★★
2014_Charlie_Beck-2-at-Summer-Night-Ligh

  2020. Gada 11.05. tika pieņemts jauns Los Santos Policijas Departamenta Vadītājs, jeb Šefs Edward Hareson. Pagājušais Los Santos Policijas Departamenta Šefs ir aizgājis prom no sava amata saistībā ar veselības problēmām. Edward Hareson jau no šīs dienas ir sācis savus darba pienākumus un ir redzami jau iepazinies ar visiem pienākumiem, kuri balstās tieši uz Policijas Šefa pleciem. Tālāk sekos uzruna no Policijas Šefa, Edward Hareson.

  Es, Los Santos Policijas jaunais Šefs esmu ieradies, lai palīdzētu cilvēkiem justies drošāk, valstij kļūt drošākai un pilsētai kļūt drošākai. Pats esmu saskatījis vairākas problemas iekš Los Santos Policijas Departamenta, kuras gadu garumā nav tikušas risinātas un ir tā arī atstātas, esmu ieradies lai tās pavisam noteikti labotu. Es jau kopš savas pirmās darbadienas esmu izspiedis no sevis, kā personības maksimumu, lai kļūtu par vislabāko un izcilākāko Policijas Departamenta darbinieku. 

  Jūs noteikti uzdosiet jautājumu, ko Policijas Šefs Edward Hareson ir apņēmies uzlabot un izmainīt Los Santos Policijas Departamentā. 

1. Tiks pārveidotas divīziju darbības, tieši vairāk pievēršot uzmanību iekšlietu divīzijai.
2. Tiks veiktas stiprākas augstākās vadības un katra Los Santos Policijas Departamenta darbinieka pārbaudes.
3. Palielināsies minemālās prasības uzņemšanai uz Los Santos Policiju.
4.Tiks aktīvi pievērsta lielāka uzmanība meklēto personu sarakstam.

5. Tiks uzņemti tikai tie, kas ir izgājuši 911 akadēmiju un ieguvuši labas sekmes.

signature_1.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search