Jump to content
Create New...

[PF] Daniel Brooks [APSTIPRINĀTS]


Suuijin
 Share

Recommended Posts

 


 
 
 
Изображение
 

Los Santos Policijas Departaments
1 Pershing Square, Los Santos
SA 97447

 

Изображение Section 1: Personālā informācija
 
 
  • 01. Uzvārds:Daniel
    02. Vārds: Brooks

    03. Dzimšanas vieta: San Fierro Slimnīcā
    04. Pilsonība:Amerikānis
    05. Dzimšanas datums: 29/1/1997

    06. [IF US] Dzimšanas vieta:San Fierro Slimnīcā
    07. [IF NON-US] Dzimšanas vieta ārpus U.S.A:

    08. Augums: 200
    09. Svars:100kg
    10. Acu krāsa: brūna 
    11. Matu krāsa: nav matu

    12. Rase: Baltādainais
  • 13: Reliģiskā piederība: n/a


  • Изображение Section 2: Personīgie jautājumi
     
    • 01. Vai jums jau ir bijusi PF/CCW licences?

      Nē (ja jā, aizpildiet detaļas zemāk):ir

       

      Licencēšanas iestāde, kas izsniegusi licenci: SF policijas departaments

      Datums: pagāšgad 4 jūlijā

      Ja tika noņemta: teksts (Iemesls) netika atņemts, šeit ir citi likumi, nepieņem veco.

       

      02. Vai esat pieteicies PF/CCW un vai esat noraidīts?

      Nē (ja jā, aizpildiet detaļas zemāk):nē

       

      Aģentūra:

      Datums:

      Noraidījuma iemesls:

       

      03. Ja esat dienējis bruņotajos spēkos, vai esat kādreiz sodīts par kādām apsūdzībām vai arī jūsu atlaišana nav godīga?

      Nē (ja jā, tad paskaidrojiet):nē

       

      Incidenta detaļas:

      Atvaļināšanas datums:

      Atlaišanas iemesls:

       

      04. Vai jūs šobrīd esat nosacīti pirmstermiņa atbrīvojumā no jebkuras valsts labošanas iestādes? Vai jūs esat sodīts par jebkāda nozieguma izdarīšanu, ieskaitot CSN,

      Nē (ja jā, aizpildiet turpmāko informāciju):nē, neesmu

    • Detalizēta informācija par:

      05. Vai esat kādreiz sodīts par jebkuru kriminālnoziegumu (civilo vai militāro) ASV vai jebkuru citu valsti?

      Nē (ja jā, aprakstiet, ieskaitot datumu, aģentūru un apsūdzību. Ja nepieciešams, pievienojiet papildu laukus:nē neesmu

      06. Vai esat kādreiz bijis psihiatriskajā iestādē, ārstējies no psihiskām slimībām vai atzīts par nevainīgu neprāta dēļ?

      Nē (ja jā, aprakstiet detalizēti zemāk):nav bijis iemesls

      Detalizēta informācija par:

       

      07. Vai esat kādreiz bijis atkarīgs no narkotiskas vielas vai alkohola, vai esat kādreiz izmantojis nelikumīgu narkotisko vielu, vai arī esat piedalījies narkotiku atkarības ārstēšanas vai ārstēšanas programmā?

      Nē (ja jā, aprakstiet detalizēti zemāk):nē neesmu, un nav bijis nepieciešamība ārtēties.

       

      Detalizēta informācija par:

       

      08. Vai esat kādreiz piedalījies ar šaujamieročiem saistītajā incidentā?

      Nē (ja jā, aprakstiet detalizēti zemāk):jā

       

      Detalizēta informācija par: Ir bijusi situācija kurā pielikts stroķis pie galvas, šajā gadījumā notika apšaude.

       

      11. Vai esat bijis iesaistīts incidentā, kas saistīts ar vardarbību ģimenē?

      Nē (ja jā, aprakstiet detalizēti zemāk):Tēvs bija dzērājs, kurš bieži sita māti

       

      Detalizēta informācija:

       

      12. Vai pastāv kāda informācija, kas nav attiecināma uz iepriekš minētajiem laukiem?

      Nē (ja jā, aprakstiet detalizēti zemāk): īpaši nav

       

      Detalizēta informācija par:

       


    •  
     

    Изображение Section 3: Informācija par ieroci
     
     
    • Izmantojiet tālāk norādīto ieroci, ko vēlaties iegādāties, glabāt, nēsāt, ja jums ir PF. Jūs varat nēsāt tikai ieročus, kurus jūs uzskaitāt un aprakstāt šeit, un tikai norādītajam mērķim. Jebkura nepareiza izmantošana izraisīs automātisku anulēšanu un iespējamu arestu.
       
    • 1. colt, 45.
      2. deagle, 50. 
      3. Remington, 223.






    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
     

    Изображение Section 4: Iemesls ieroču licences iegūšanai
     
    • Ja nepieciešama PF licence pašaizsardzībai, citu personu aizsardzībai vai lielu naudas vai vērtslietas summu aizsardzībai, jums ir jāpaskaidro un jāsniedz labi iemesli licences izsniegšanai. Piemēram, vai kāds apdraud jūsu dzīvi vai kaut ko? Paskaidrojiet incidentus un norādiet policijas aģentūru datumus, laiku, vietas un nosaukumus, kuros ziņots par šiem gadījumiem.

       

      Detalizēta informācija par iemeslu pretendentam, kurš vēlas saņemt PF licenci:

      • Īsi un konkrēti, vēlos iegūt PF licenzi jo nejūtos droši uz ielām, esmu redzējis kā pilsētas vidū cilvēks ir nošauts, nodurts, nevēlos būt viņa vietā, vēlos iegūt ieroci legālā ceļā pašaizsardzības iemesliem. Neesmu ziņojis par šiem, incidentiem jo pašam ir turēts stroķis pie galvas lai nerunātu, jo man blakus nošāva cilvēku kurš mēģināja ziņot policijai.

     

    Изображение Section 5: Noteikumi un informācija
     
     
    • Licences īpašnieks ir atbildīgs par jebkuras personas traumām vai nāvi vai zaudējuma nodarīšanu kādam īpašumam, kas var rasties jebkādas darbības vai bezdarbības vai licences īpašnieka, vai aģentūras, kas izsniegusi licenci, rezultātā. Ja kāda prasība, prasība vai rīcība ir iesniegta aģentūrai, kas izsniegusi licenci, tās galvenajai amatpersonai vai jebkuram no viņa darbiniekiem, sakarā ar jebkuru šādu darbību vai bezdarbību, valdītājam tiek atņemta licence.

       

      Īpašnieks,atļauj licencētajai aģentūrai izmeklēt informāciju un to raksturu jebkāda iemesla noskaidrošanai, kas var skart viņa kvalifikāciju un pamatojumu, lai izsniegtu slēpto ieroču pirkšanas/glabāšanas licenci. Var skart īpašnieka atbildību, kas rodas šādas izmeklēšanas rezultātā.

       

      Veicot licences, kas piešķirtas turpmākajam licences valdītājam atbilstoši šīs licences nosacījumiem, pretendents nedrīkst:

       

      - Veic jebkuru no licenču izmantošanas noteikumiem vai aizlieguma noteikumiem

      • Būt alkohola reibuma.

      • Blakus vietās, kurās ir pamatmērķis - izdalīt alkoholiskos dzērienus patēriņam uz vietas.

      • Blakus jebkurai zālei vai narkotikām, neatkarīgi no tā, vai tā ir vai nav.

      - Atteiksies uzrādīt licenci vai nodot slēptu ieroci jebkuram tiesiskuma uzturēšanas virsniekam pēc tā pieprasījuma.

      • Uzstādīt sevi kā policijas virsnieku jebkurai personai, ja viņš faktiski nav virsnieks, kā to nosaka Sanfrancisko štata likums.

      • Attaisnoti izmantot savus šaujamieročus.

      • Noņemt slēptu ieroci, kas nav norādīts atļaujā.

      • Nosūtīt slēptos ieročus jebkuros apstākļos, kas nav norādīti atļaujā.

       

      Saskaņā ar ASV valdības kodeksu - 49. nodaļu, 1472. punkta 26. nodaļu (1) un Federālo aviācijas regulu 121.583, slepenā ieroča pārvadāšanas licence neatļauj personai nēsāt šaujamieročus vai jebkurus bīstamus ieročus komercaviokompāniju bortā. Turklāt personai jāpaziņo, ka tā nēsā šādus šaujamieročus vai bīstamos ieročus pie ieejas gaisa termināļa nosēšanās zonā, kur veic drošības pārbaudes. Šāds pārkāpums var tikt arestēts no tiesībaizsardzības iestādēm.

       

      Jebkurš šo ierobežojumu vai nosacījumu pārkāpums var anulēt PF,licenci un var anulēt licences turpmāku izmantošanu, kamēr to nav atjaunojusi licencēšanas iestāde. Jebkurš arests par smagu noziegumu vai nopietnu pārkāpumu, tai skaitā alkohola un/vai narkotiku ietekmē, ir licences anulēšanas iemesls.

       

      -

       

      Ar šo es saprotu iepriekš teikto un uzņemos atbildību par jebkādas personas traumu vai nāvi vai jebkāda īpašuma nodarīšanu, kas var rasties jebkādas īpašnieka vai aģentūras darbības vai bezdarbības rezultātā, kas izsniegusi licenci. Ja kāda prasība, prasība vai prasība tiek uzrādīta aģentūrai, kas izsniedz licenci, tās galvenajai amatpersonai vai jebkuram no viņa darbiniekiem, spēkā vai sakarā ar jebkuru šādu rīcību vai bezdarbību, licenciāts ir atbildīgs par to, kas ir atbildīgs par šo atbildību.

       

      Es saprotu, ka mana pieteikuma pieņemšana licencēšanas iestādei negarantē licences izsniegšanu un ka nodevas un izmaksas nav atmaksājamas, ja tās noraida. Es arī saprotu, ka, ja mans pieteikums tiks apstiprināts un man tiks izsniegta licence slēpto ieroču glabāšanai, licence tiks pakļauta noteiktajiem ierobežojumiem un ka nepareiza licences izmantošana izraisīs automātisku atsaukšanu un iespējamo arestu, un ka licence var tikt apturēta vai atcelta pēc licencēšanas institūcijas ieskatiem jebkurā laikā. Es zinu, ka jebkura šaujamieroča lietošana var ierosināt pret mani krimināllietu vai civilatbildību.

       

      Esmu izlasījis, saprotu un piekrītu šajā Pielikumā un Nolīgumā par ierobežojumiem un bezdarbību norādītajiem nosacījumiem, nosacījumiem un ierobežojumiem.

       


      Paraksts: Daniel Brooks

      Datums: 2.Novembris 2020.gads
     

    Изображение Section 6: Papildus informācija
     
     
    • Es dodu atļauju aģentūrai, kurai pievienots šis pieteikums, lai veiktu manu iepriekšēju izmeklēšanu un pieteiktos jebkurai personai vai aģentūrai, ko var pievienot vai palīdzēt šajā izmeklēšanā. Es arī ļauju personām, firmām, aģentūrām un iestādēm, kas minētas šajā pieteikumā, publicēt vai apstiprināt informāciju par mani un iesniegumiem, kurus esmu izdarījis šajā pielikumā.

       

      Neskatoties uz jebkuru citu likuma stāvokli un saskaņā ar Publisko pārskatu likumu (6250. un valdības kodekss), es saprotu, ka šajā pieteikumā ietvertā informācija var būt publiska ieraksta priekšmets un jāsniedz pēc pieprasījuma vai tiesas ceļā.

       

      Ar šiem vārdiem es apliecinu sodu par meliem, ka atbildes, ko esmu devis, ir pareizas un pareizas, cik zinu un ticu, un ko es saprotu un piekrītu noteikumiem, nosacījumiem un ierobežojumiem šeit vai citā veidā.



      Paraksts: Daniel Brooks

      Datums: 2.Novembris 2020.gads
     

    Изображение (( Section 7: Out of Character ))
     

 
 
Link to comment
Share on other sites

 

 
 
Изображение 
Section 8: ATBILDE
 
 

Los Santos Policijas Departaments
Ieroču Licencēšanas Divīzija
1 Pershing Square, Los Santos
SA 97447
 
 
Cienījamais Daniel Brook. LSPD Ieroču Licencēšanas Divīzija. Izskatot jūsu pieteikumu uz PF licenci. Secināja ka informācija ir patiesa un nav pretlikumīgi sniegta. Tāpēc PF pieteikums tiek APSTIPRINĀTS.
 
Tālākie posmi
 
  • Tikšanās LSPD Pershing Square iecirknī.  2020.gada 7.novembrī. 20:00
 
  • Ko darīt ja nevarat ierasties,noteiktajā datumā un laikā?
Sazinaties ar LSPD pārstāvjiem elektroniski. Nosūtot informāciju uz elektronisko pastu. [email protected] (( Man privāti foruma pm @Mauzers))

  •  
    • Ar cieņu
    • Ieroču Licencēšanas Divīzija
    • Licencēšanas virsnieks:B.Sherman
    • 3.Novembris 2020.gads
    •  
    •  
    •  

 
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search