Jump to content
Create New...

Sveicināti..


Ofkors
 Share

Recommended Posts

Hey, hey, hey, draugi, paziņas un pārējie Lomuspēles lietotāji.

Tātad, sauc mani Atis, aka Ofkors, apmeties esmu trešajā, lielākajā, pilsētā, Kurzemes reģionā - Liepājā/Latvijā, esmu 17 gadus vecs jaunietis ar savām interesēm, hobijiem un pārējām štellēm.

Nu, tātad.. Nodarbojos ar sportu (Neprofesionāli), kas ir vajadzīgs manā vecumā, main veidi ir florbols, basketbols, futbols, daudz interesējos par hokeju un protams, ka par DRG (Dināmo Rīga) pašmāju komandu, kurai diemžēl pēdējos gadus galīgi neiet, bet still, atbalstu un fanoju.

Vēl, kā jau visi šejienieši, nodarbojos ar datora spēlēšanu, spēlēju MTA, lolu (LeagueOfLegends), retu reizi uzmaucu CS:GO, brawlhallu, Broforce, tetri, kas liecina, ka mans spēļu asortiments ir pietiekami liels.

Intereses ir daudz: Sports, daiļais dzimums, dators un spēles, ēdienu gatavošana, manis izvēlētā profesija (Kuģa vadītājs/kapteinis) un daudz kas vēl, neskaitīšu visus, lai nesanāk par daudz. 

Esmu jautrs, komunikabls, retu reizi iedomīgs, izpalīdzīgs un kā arī visi pārējie, kuri spēlē lolu, dažreiz psihiski nelīdzsvarots (Pēc zaudēta mača).

Pastāstīšu arī nedaudz par manu RP (RolePlay) pieredzi.. Tātad, tas viss aizsākās tālajā 2013. gadā, ja pareizi atceros, tad vasarā, šajā datumā arī sāku savas RP gaitas. Sākās viss ar SAMP serveriem (Kā jau visiem), sāku ar galīgi nekādām zināšanām, serverī pavadot +/- 5h, 4 no tām pavadīju ajailā, par noteikumu pārkāpumiem, protams, līdz kamēr sāku mācīties un apmācīts.. Kad sāku saprast vispār RolePlay jēgu un sāku izprast terminus, arī sākas šī visa atkarība, velme pielietot /me un /do komandas. Sampā nospēlēju 3 gadus (Neatceros precīzi mēnešus), ļoti jautrus un interesantus 4 gadus, un viena lieta ar ko lepojos - ne reizi, pa šiem četriem gadiem neiegāju Samp lv serverī, kas palīdzēja saglabāt manas zināšanas un veselību, jo tāda vēža devu nevar pielīdzināt vairs nekam.. (No offence spēlētājiem, kas nāk no turienes), pēc šiem četriem gadiem, ieķēru nelielu pauzīti, pāris mēnešu garumā, pēc kā, "atgriezos" pie sampa un meklējot samp serverus internetā, uzskrēju virsū MTA latviešu serveriem, (es domāju, ka daudziem jau ir zināmas mana servera vēstures, tādēļ neslīkšu sīkumos) un tā jau maucu vaļā gandrīz 3 gadus.

Īsumā, tas taka būtu viss, no manas puses, ja ir velme uzzināt vēl kaut ko par mani, droši hmu vēstulēs, atbildēšu visiem ?

Komūnam novēlu visu to labāko, izturību un pacelt LVRP līmeni, ceru, ka tas tiešām izdosies un Lomuspēle tiks dēvēta par vienu no labākajiem serveriem LVRP vēsturē.

Paldies, ka izlasīji, veiksmi tev šeit, lai viss iecerētais izdodas.

Link to comment
Share on other sites

Sveiks Ati,prieks tevi redzēt šeit kā daļu no administrācijas sastāva.Jau iepriekšējā projektā tevi labi iepazinu,bet tikai tagad uzzināju,ka tēmē uz kuģa kapteini ( tāds woo-ow). Ja 2k20 summersounds būšot labs,tad labprāt satikšos ar tādu keksu.Novēlu patīkami pavadīt laiku šeit un mazliet stingruma,nopietnības amatā. :KKomrade:

Link to comment
Share on other sites

Sveiks , tāds tīri sakarīgs džekiņš liecies , cik esmu dzirdējis un cik pats esmu sastapies.. mhmm nedomāju , ka kāds vēl spēlē līgu , bet cik nesen atsāku spēlēt mta , šeit katrs otrais spēlē līgu, pats arī esmu līgas spēlētājs, nevar nepiekrist vārdiem  kuri spēlē lolu, dažreiz psihiski nelīdzsvarots (Pēc zaudēta mača)....

Edited by Gakisons
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search