Jump to content
Create New...

Sveiki


pumasiK
 Share

Recommended Posts

Pēc šodienas laikam te būšu biezāks viesis tad nodomāju ka būs arī jāpasaka čau vietējiem. Sauc Igors, pašlaik 22 gadi. Šādu sasveicināšanos rakstīju pēdējo reizi kad man bija laikam gadi 16. ? Varbūt kāds mani zina, varbūt jau nē, agrāk arī diezgan bieži zippāju mta rp. Pašlaik gan to nespēlēju, bet varbūt kas lai zin 

"Added" :

Pašlaik  strādāju  uzņēmumā kuram pieder vairāki veikali.  Nesen palielināja amatā par Team Leader jebšu komandas līderis. Pārvaldu pēc iespējas vairāk kad bossu nav blakus un kad arī ir. Ar hobijiem pašlaik ir švakāk sakarā ar koronas kundzi un vispār ar darbu, jo tiek baigi trakie darba laiki. Kā saka ar labu nākts slikts, bet es jau pie tā pieradu. Agrāk patika ņemties gar video, pašlaik ir pāris plāni atgriezties un pat veids kā jau ir izdomāts ? jādabuj tikai brīvais laiks. Patīk klausīties audiogrāmatas LitRPG stilā. Kāpēc audiogrāmatas? Tikai tāpēc ka man nav laika vienkārši lasīt, audiogrāmatas var klausīties gandrīz kad gribi. Ieteiktu cilvēkiem pievērst uzmanību šai lietai, diezgan laba štelle.  Dzīvoju es Skotijā, godīgi sakot Skotija > Anglija. Kalnaina valsts un man tas nenormāli patīk. Vasaras laikā patīk pastaigāt pa kalniem un vispār vietām kur īpaši neesmu bijis. Tā pagājušo gad ar draugiem negribot atrādām diezgan skaistu Ūdenskritumu kur īpaši cilvēki nav bijuši. Diezgan patālu tas bija no apdzīvotas vietas, apmēram 40min, bet tas bija to vērts lai to visu laiku nestu līdzi alu :D.  Nu itkā vairāk nav ko par sevi publiski uzrakstīt.

 

Edited by VCPD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 1/15/2021 at 5:36 AM, 𝕱𝖔𝖗𝖊𝖘𝖙𝖊𝖗𝖘 said:

Es jau ieteiktu jums savus "Hei" vairāk kā "Abaut me" uzrakstīt , bet nu varbūt es esmu vienīgais, kas grib profilā pilnvertīgu sev aprakstu 🙈😂

Sveiks Igor , prieks redzēt Tevi atpakal ierindā 💪😎

Nu okei, nav problēmu.

Pašlaik  strādāju  uzņēmumā kuram pieder vairāki veikali.  Nesen palielināja amatā par Team Leader jebšu komandas līderis. Pārvaldu pēc iespējas vairāk kad bossu nav blakus un kad arī ir. Ar hobijiem pašlaik ir švakāk sakarā ar koronas kundzi un vispār ar darbu, jo tiek baigi trakie darba laiki. Kā saka ar labu nākts slikts, bet es jau pie tā pieradu. Agrāk patika ņemties gar video, pašlaik ir pāris plāni atgriezties un pat veids kā jau ir izdomāts 🙂 jādabuj tikai brīvais laiks. Patīk klausīties audiogrāmatas LitRPG stilā. Kāpēc audiogrāmatas? Tikai tāpēc ka man nav laika vienkārši lasīt, audiogrāmatas var klausīties gandrīz kad gribi. Ieteiktu cilvēkiem pievērst uzmanību šai lietai, diezgan laba štelle.  Dzīvoju es Skotijā, godīgi sakot Skotija > Anglija. Kalnaina valsts un man tas nenormāli patīk. Vasaras laikā patīk pastaigāt pa kalniem un vispār vietām kur īpaši neesmu bijis. Tā pagājušo gad ar draugiem negribot atrādām diezgan skaistu Ūdenskritumu kur īpaši cilvēki nav bijuši. Diezgan patālu tas bija no apdzīvotas vietas, apmēram 40min, bet tas bija to vērts lai to visu laiku nestu līdzi alu :D.  Nu itkā vairāk nav ko par sevi publiski uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search