Jump to content
Create New...

[Sasveicināšanās] Čau no Kosmosa.


Kosmoss
 Share

Recommended Posts

Sveiki lomuspēles foruma lietotāji! Daudzi jau mani zina, bet tie kuri nezina, te būs mazliet pastāstīts par mani.
Mans vārds ir Dāvis. Esmu 18 gadus vecs. Brīvajā laikā atrodos lomuspēles MTA: LS:RP serverī, kur esmu pazīstams ar šādiem  tēliem: Henry Lummar, Enry Jackson, William Lummar. Ļoti cenšos iesaistīties projekta attīstīšanā. Pēc dabas esmu ļoti izpalīdzīgs un dāsns cilvēks, kurš nekad uz nevienu neskatās ar ļaunu skatienu. No manis nekad nedzirdēsi sliktus vārdus par kādu no spēlētājiem vai administratoriem, vai arī projekta vadītājiem. Esmu laipns, atsaucīgs un draudzīgs. Kā jau zinat esmu bijis daudzos projektos, bet draudzīgākā atmosfēra ir šeit. Šeit nešķiro cilvēkus pēc viņa RP prasmēm vai Izglītības. Ja tu esi labs pret citiem, visi būs labi arī pret tevi. Nekur nebiju iedomājies sastapt vadību ar šādu pretīnākšanu, bet brīnumi notiek. Esmu jau iejuties šeit, un gatavs šeit palikt līdz galam. Nāku no Liepājas. Par projektu uzzināju jau pasen, tikko kad parādījās šis projekts. Visiem es neizpatikšu, bet lielākajai daļai gan. Vienmēr esmu pozitīvs, jautrs un mēdzu būt arī nopietns. Nopietns esmu brīžos kad ir jārisina nopietni dzīves jautājumi, ārpus datora esmu tāds pats kāds pie datora. Draugu man nav daudz, bet man tomēr viņi ir īsti. Neesmu noslēgts un attieksmi pret citiem nemainu, pat tad kad šķiet ka tomēr būtu jāmaina. Ar mani var parunāt jebkurā diennakts laikā. Vēlies parunāt? Discord: Kosmoss#6422. Esmu no tiem kurš klausās, bet nerunā. Es nerunāju, jo es daru. Nedaudz esmu mainījis uzskatus par sevi. Šķiet ka sevi tagad novērtēju nedaudz par augstu, bet lai būtu kā būtu. Sveiks!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search