Jump to content
Create New...

Discordu laikam veidoja jautri cilvēki.


Cameron
 Share

Recommended Posts

Kas vispār ir Discord?

Discord ir teksta, balss un video tērzēšanas programma, ko sākotnēji izveidoja datorspēļu spēlētājiem, lai tie varētu ar vienu otru sazināties, bet mūsdienās Discord izmanto ne tikai sākotnējā mērķauditorija. Pa lielam šī programma ir uzlabota skype, teamspeak3 programma, kurā iekļauts daudz dažādu funkciju. Varētu teikt ka šī šobrīd ir viena no modernākajām tērzēšanas aplikācijām.

Bet ne par to es gribu pastāstīt.

Es kā bijušais TeamSpeak3 lietotājs nesen esmu pārnācis uz Discord, es pats vēl tikai mācos kas un kā. Un es teikšu, ka nav nemaz tik viegli pāriet. Šajā programmā ir daudz vairāk funkciju kā TS3. Tāpēc es šodien izdomāju mazliet paložņāt pa iestatījumiem. Nu tīri ieskatam paskatīties kādas funkcijas ir pieejamas, ko es varu un nevaru modificēt. Un tad es pamanīju dažas Discord frāzes, kas man likās diezgan smieklīgas. Parasti jau iestatījumi tiek uztverti nopietni. Bet Discord šos iestatījumus ir sarakstījuši jaunā līmenī, kas mani pat ļoti pārsteidza. Discord ir pievienojis humoru, kas tik tiešām mani ieinteresēja pārskatīt visus iestatījumus.

Nu tad šeit ir pāris lietas, ko es pamanīju, kas man pat lika pasmaidīt vai pat iesmieties.

Discord veids, kā vizuāli attēlot statusus...

Spoiler

thumb_show.php?i=m3f5n577&view

Discord ir labs puika...

Spoiler

thumb_show.php?i=g8m6tbuv&view

HypeSquad...šitas ir labs, es reāli smējos.

Spoiler

 

Psst!...

Spoiler

thumb_show.php?i=x98pqkmp&view

Drošība?...

Spoiler

thumb_show.php?i=bj4p3bt4&view

Baigie jokdari...

Spoiler

thumb_show.php?i=cp4qswx7&view

 

Link to comment
Share on other sites

Diskords jau sen ir laba un ērta štelle. 

1. Telefonā var dabūt for free, brīnumainā kārtā pat uz iPhone (pats izmantoju)

2. Ērti lietot, un nav neko daudz jastudē, lai jēgt kā lietot.

3.Tīmspīks sūds, diskords best xd

Bet no malas skatoties, var izvērtēt iespēju ka džeki zem zaļā uztaisīja diskordu un updeito :D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search