Jump to content
Create New...

Здаров, Бандиты! ?


pofig81
 Share

Recommended Posts

 

Labrītiņ, no paša rītiņ!

InGame - aptuveni gadus 4 atpakaļ spēlēju tajā laikā vienā no populārākajiem eRPē serveriem "playEasy", (кто знает тот поймёт). Visu RP ceļu spēlēju, kā pofig81 ar dažnedažākajiem vārdiem un uzvārdiem, šai serverī savas RP gaitas atsākšu kā Chino Hujo, jā, jā, izklausās nenopietni ū tē tē un pārējais mēsls, bet, nav svarīgi kāds un kādā šriftā ir Tavs IG vārds, galvenais, ko spēj panest repa (eRPē) ziņā. Necelšu sevi gaisā un neteikšu, ka erpoju plus mīnus Dieva līmenī un tādā garā. RP'oju kā māku, uzskatu, ka nav slikti, tagad vienkārši būs nepieciešamība atsvaidzināt zināšanas /me un /do lietojumā U know. Labprātāk pilnveidoju un bez iebildumiem pamācos no kāda ko jaunu RP ziņā, nekā gudri diršu, ka visu māku un visu varu. Iepriekšējā RP pieredzē esmu dirsies ar vairākiem adminiem, parastajiem mirstīgajiem RP'otājiem, bet čaļi, man bija gadi 14-15, soo tas viss ir normāli un es jau sen Jums esmu piedevis. ?

NoT iN gAMe - vispārīgi mans vārds ir Ilvis,bet parasti mani tā nesauc, jo lielākoties atnāku pats, jo hulįo nē? Jau kā pusotru mēnesi dzīvoju pēc moto "nav matu - nav problēmu" jeb, noskuvu savu uzsprāgušo makaronu fabriku uz galvas un dzīvoju skrienot pret vēju nejūtot nekādu vēja pretestību. ?‍?. Esmu tīrasiņu Latgales puses pārstāvis, jeb dzimu un uzaugu pilsētā Latgales sirdī Rēzeknē. Runāju LtG, LV, RU, un ja vajag sabazarēšu arī in english pls. Kad ir nepieciešamība rakstu smieklīgus/jautrus (manuprāt) auto, un ne tikai sludinājumus visam un par visu. (Ja ir vēlme varat apskatīties tos manā FB profilā, vienkārši ievadot manu vārdu meklētājā.)

Izglītība ibio mio ~ pabeidzu 9 klases savā krajā, turpat pie Rēzeknes, tad sekoja eR Vē Tē, jeb Rīgas Valsts Tehnikums, kur sāku mācīties par lokomotīvju saimniecības tehniķi (mašīnista palīgu), otrajā kursā sapratu, ka man tas n*h*j nav vajadzīgs un nolēmu pamest šo brīnišķīgo iestādi nomainot to uz atkal sava rajona/novada/pilsētas skolu. Iestājos pa taisno 12 klasē, gadu cītīgi mācījos (jau nu nē) paralēli braukājot piepelnīties uz ārvalstīm. Gada beigās sekmīgi nokārtoju visus eksāmenus, nosvinēju izlaidumu un aizmirsu par skolas eksistenci kā tādu.

Pa dzīvi esmu ahujennijs čalis (tā nu sagadījas, ka jau piedzimu ar šo īpašību), pēc mammas vārdiem ņivjibennijs krasavčeks un riktīgais jautrulis, nu un loģiski, ka pussy magnets tai retajās dienās, kad чёрный бумер nestāv servisā un ir izdzīts ielās. Neesmu augstprātīgs, iepriekš rakstītais jāauztver vairāk kā joks or smth.

Nu oke, behu es paņēmu uz pārdošanu, tā, ka to neskaitīsim pie maniem auto in daily use. Pats pārvietojos ar gandrīz Bentley jeb 7-vietīgo party auto Ford Galaxy -/+ 2000 gada, huj zin, ja godīgi. ?. Un jā, runājot par auto industriju tad tuvākajā laikā sākšu vedāt auto no ārzemēm uz LV, pārsvarā domāju valkāt vāģus no Vācijas, bet apskatu vairākus variantus dažādākajās valstīs un priekš sevis izlemju kur un, kas ir izdevīgāk un labāk. Sāku ar to nodarboties 2019.gada sākumā, veiksmīgi notirgoju 3 really labus auto, bet tad nedaudz viss mainījās un nācās doties uz ārzemēm tāpēc šo tēmu nedaudz pabīdīju maliņā ar domu, ka kādreiz atsākšu, visdrīzāk, ka tuvākajā laikā.

Šobrīd esmu laimes mek.., uii, naudas meklējumos, jeb strādāju Norvēģijā, kur un kā, ja būs interese pastāstīšu pĒ Em. Tā, kā reizēm esmu neuzmanīgs un aizmāršīgs, atstāju LV sava portatīvā lādētāju, soo IG manīsiet mani tikai uz padsmitajiem datumiem novembrī, beet ceru uz drīzu tikšanos. 

Uzskatu, ka esmu patiešām interesants un jautrs čalis ar, kuru ir patīkami komunicēt.?. Esmu mierīgs, nolīdzsvarots čalis, izbesīt mani grūti, neuzklausu tizlus pārmetumus un neargumentētas pretenzijas vai viedokļus. (Gadās, ka pasūtu HujNa, vai otrādi, nu poh*, Jūs sapratāt).

IN100GrAm - ilvis_broken (nu bet tas tā.)IMG_20190922_195444_421.thumb.jpg.b113967a8f5f648e82ef9e5badde65f2.jpgIMG_20190915_021939_447.thumb.jpg.3100dddb99a8d8177e9b5b193e071f7c.jpg20191015_185611.thumb.jpg.e91c022eb562fbc5a76a537030db4b6b.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search