Jump to content
Create New...

Sasveicināšanās no ppemka


ppemka
 Share

Recommended Posts

Tātad sākšu ar sveiki daži varbūt mani zin citi gan jau ,kad nē tāpēc jau arī rakstu.lai iepazīstinātu mazliet ar sevi.

par mani

Tātad mani sauc Kristers Dzīvoju es Vidzemē precīzāk arī neteikšu nu aizraujos es ar dažādiem  sportiem ,kā Volejbols, Futbols, Florbols.

šogad beigšu savu skolu pagaidām esmu sūdos īidz ausīm ,bet es domāju būs labi ?

Kā arī nodarbojos ar tautu dejām ,kas man nepatīk.?

Labs ir nu par mani es esmu jautrs vismaz tā es uzskatu, Ar mani ir viegli kaut ko sarunāt. Bet man ir baigā problēma ,kā cilvēkam grūti pateikt cilvēkiem NĒ.

Nezinu kam tas viss interesē par mani ,bet nu labi turpināsim. ?

Par Roleplay.

Sāku pirms kādiem 2-3 gadiem. Neko nemācēju līdz man draugs teica uzrkasti report lai admins tevi apmāca. Nu okej paņēma reportu un Aiziet Roleplay. Pēc apmācības bija sajūta ,kad visu zinu ,visu māku. Kļūdījos nu ar laiku visu apguvu grūtajā ceļā kļūdoties atkal un atkal ,un atkal līdz beidzot kaut kas sāka pielekt. Nu ar laiku es erpoju Legālās frakcijas. izpratu kā atveidot lomuspēli.. Palika garlaicīgi nodomāju pievērsties nelegālajai pusei ,kas man beigās nepatika ,taču katra veida pieredze manā skatījuma ir noderīga pieredze. Nu iegūstot pieredzi mācoties un palīdzot citiem iekš rp serveriem tā es dzīvoju vēl šo balt dien.

Vēl šādi tādi štrunti.

No datorspēlēm es izbaudu Paladins Dažreiz un tiešām tikai dažreiz cs:go global offensive. Esmu spēlējis Lol  Euro truck simulātoru un vēl dažas labas spēles ,kas gan jau nevienam neintrese. XD

uz šo serveri atnācu dēļ viena latvieša ar UCP @Latvietis ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search