Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - Nony


Nony
 Share

Nony  

9 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      2
    • Nepārliecinoši.
      3
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      4


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Māris.B
  • Vecums
    15
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Nony
  • Personāžu /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Viss sākās 2018-2020 gadā īsti nepateikšu kurš gads , sākās ar SAMP.LV pēc kā lēnām pārgāju uz MTA , jo tur bija daudz tā saucamo Čīteru, 2019 gadā sāku spēlēt MTA , un tagad esmu šeit.
  • Motivācijas vēstule

     Tātad, pieredze ir , pāris mēnešniekos esmu pabijis gan kā GameMasters , gan kā administrātors iekš servera , tiku apmācīts mēnešniekos , ieguvu visus nepieciešamos pamatus kā GM. Esmu cilvēks ar labām komunikācijas spējām , kā arī spēju pielagošanos jaunām lietām , izdaru visu līdz galam kā arī , visus darba pienākumus zinu , tādēļ situācijās spēšu būt neitrāls , neatbalstu nevienu , esmu neitrāls jebkurā situācijā , tas ir draugs/svešinieks , jo visiem noteikumi ir vieni. Spēšu visas situācijas izvērtēt vienādi , jo neesmu tas kurš vienmēr būs pret kādu negatīvi noskaņots , cenšos pret visiem izturēties ar cieņu. Vēlos rādīt citiem piemēru kā tādu , lai spēlētājiem būtu uz ko tiekties , lai šeit padarītu RolePlay vēl kvalitatīvāku un skatāmu. Esmu gatavs apmācīt spēlētājus kuri ir nesen ieradušies šajā projektā , vai arī uzturās šeit laiciņu , bet nav apguvuši RP pietiekamā līmenī , esmu gatavs uzņemties šo pienākumu , lai vismaz lielākā daļa būtu spējīgi attēlot RP vismaz pietiekamā līmenī. Esmu cilvēks kurš uzņemoties darbu , cenšas to izdarīt pēc iespējas kvalitatīvāk un precīzāk , tādēļ domāju ka būs viegli paskaidrot/izskaidrot spēlētajiem situācijas kurās tie ir darījuši ko nepareizi , paskaidrot ko persona var darīt citādāk , pamatot savu viedokli ar faktiem , lai persona pareizāk apgūtu savus RP pamatus. Cenšos pielāgoties jebkurai situācijai , iedziļināties tajā , izskatīt abu pušu viedokļus , pēc kā izskaidrot savu viedokli , ko abas puses varēja darīt citādāk.

    Ar cieņu Māris.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, labprāt ar Tevi aprunātos privāti. 

Sazināšos ar Tevi 24 stundu laikā.

 

Labojums: Noskaidrots fakts, ka esi dabūjis banu jeb izrakstījis pats jeb kādu iespēju no servera. Spēles uzrauga statusu Tev vairs nebūs iespējams iegūt. 

 

Edited by Wize
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search