Jump to content
Create New...

Whsup No Martins


Nony
 Share

Recommended Posts

Sveiki, cienījamie Lomuspēles.club lietotāji, 

Mani sauc Māris man ir 14 gadi

Pieredze RolePlay jomā: 1-2 gadi

Tātad, spēlējot šo serveri, vēlos iegūt sev jaunus draugus, pavadīt laikus ar tiem, protams dažreiz ir sanācis troll, bet tas viss pieder pie lietas, gribu palīdzēt cilvēkiem kuriem nejiet ļoti labi ar RolePlay noteikumu zināšanu, tāpēc esmu izveidojis topiku uz GM, lai palīdzētu ik vienam šajā komūnā.Reku copy, paste no mana GM topika sasveicināšanas, kura man diemžēl nebija pirmstam sagatavots.!

Tātad, par cik nēesmu uzrakstijis sasveicināšanos, tad to izdarīšu tagad, iepazīstināšu nedaudz ar sevi. Mani sauc Māris man ir 14 gadi,  esmu no Limbažiem, mācos Limbažu 3 Videne  Brīvajā laikā ļoti nodarbojos ar futbolu, eju uz treniņiem un pats bez treniņiem ar to nodarbojos, ar futbolu sāku nodarboties 6 gadu vecumā, nolēmu spēlēt futbolu, jo paskatījos kā citi cilvēki spēlē to un ar to aizraujas un priecājas par saviem ieguldītajiem panākumiem savā pieredzē, daudz saka ka NBA vai arī hokejs ir labāk par futbolu, bet tik un tā futbols ir manā sirdī, basketbolā es arī nogāju apmēram divus gadus, bet pametu, jo komanda bija pārpildīta, un ņēma tikai tos labākos uz spēlēm, bet nebiju viens no tiem, par cik man ļoti nepatīik ziema, tāpēc es arī nespēlēju hokeju, toties citiem maniem ģimenes locekļiem ļoti patīk hokejs. Esmu gājis četrus gadus mūzikas skolā, kurā es spēlēju trompeti, un klavieres, savu brīvo laiku ļoti patīk aizspildīt pavadot to ar savu ģimeni un citiem draugiem. Vasarās bieži braucu ar draugiem un riteņiem pat piecus kilometrus līdz ezeram ļoti karstā dienā, tikai lai varētu atvēsināties. Ļoti patīk makšķerēt, pirmo reizi kad makšķerēju tie bija četri gadi, varētu teikt ka katru vasaru es iesāku ar makšķerēšanu.

 

 
Edited by Nony
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search