Jump to content
Create New...

BETA TESTER


linceens
 Share

Recommended Posts

Lomusp�le Club

Sveicināti cienījamie Lomuspēleclub lietotāji, kā redzat Lomuspēles jaunās sezonas atklāšana tuvojas ar lieliem soļiem, ātrāk nekā bija plānots, mēs, lomuspēleclub administrācija vēlamies lūgt Jūsu, lietotāju, palīzību lai pilnvērtīgi pirms servera atvēršanās varētu iztestēt servera visas funkcijas. Katram kurš pieteiksies par beta-testeri, tiks pasniegta neliela balva, kura tiks izsniegta katram beta-testerim atvēršanās dienā. Dažas dienas pirms servera atvēršanās, tas ir 21. oktobrī, plkst. 12:00 visiem kas būs pieteikušies par beta-testeriem, visiem tiks nosūtīta servera parole, beta-testēšana ilgs līdz 21. oktobra 21:00 vakarā. Visus bugus, nepilnības ar kurām būsiet saskārušies no 12:00 - 21:00 sūtīt ieks Lomuspēleclub discord servera, sadaļā ''ieteikumi'', un līdz atvēršanās datumam mūsu skripteru komanda izvērtēs vai atrastā nepilnība ir pieskaitāma kā nepilnība, vai arī vienkārši ir kāda cilvēka inviduālas vēlmes. Visas atrastās nepilnības tiks salabotas, top 3 beta-testeri kuri viss aktīvāk strādās saņems papildus balvu no administrācijas puses

Tad nu vienkārši, lai pieteiktos par BETA-TESTER ir jāizpilda neliela anketa kura ir redzama zemāk, piesakamies tepat komentāros.

Anketa

Tavs lietotājvārds:

Tavs Discord#0000:

Pieredze iekš MTA Roleplay:

 

ar cieņu lomuspēleclub administrācija.

Link to comment
Share on other sites

Anketa

Tavs lietotājvārds:  OffWhite

Tavs Discord#0000:   Partner  #5761

Pieredze iekš MTA Roleplay: Pieredze  ir  no citiem projektiem,  mēnešniekiem utt...  Piemēri AM* ,  Ph,  Mp, Ser**** utt... Esmu bijis   gan administrators, gan gm zinu visas komandas / lielāko daļu,  

Link to comment
Share on other sites

Tavs lietotājvārds: Cameron

Tavs Discord#0000: Cameron#2191

Pieredze iekš MTA Roleplay: Esmu MTA darijis daudz ko, erpoojis lielākoties legālajās frakcijās, mazliet nelegālajās, esmu daudz mazajos serveros bugojis naudu prieka pēc, gan izmantojis spēles nepilnības lai gūtu labumu, piemēram ziedotāju privilēģijas...

Link to comment
Share on other sites

Anketa

Tavs lietotājvārds: Tropkillaz.

Tavs discord#0000: Tropkillaz#2953

Pieredze iekš MTA Roleplay:  Tātad, MTA Roleplay spēlēju jau vairāk kā divus gadus, vārd sakot Roleplay nav man svešs. Kā jau citi protams, arī es personīgi esmu bijis GM kādā mēnešniekā. Mans lauciņš tā teikt ir Valdības organizācijas, bet nedaudz jau sāku piešauties nelegālajai sfērai. Roleplay zināšanas ieguvu no draugiem kuri ieteica man MTA . Vienmēr cenšos erpot kvalitatīvi.

Link to comment
Share on other sites

Tavs lietotājvārds: Chief

Tavs Discord#0000: Chief#2974

Pieredze iekš MTA Roleplay: Tātad pieredze ir diezgan paliela. Sāku visu kā jebkurš, manliekas, LV:RP cilvēks, trollējot. Nākot saprātā sapratu, ka tas nav interesanti visiem besīt un sāku "nopietno" roleplay. Aptuveni pirms diviem gadiem uzsāku nopietni spēlēt. Esmu pabijis GM lomā vairākos mēnešniekos, taču es domāju, ka atrodoties amatā nenozīmē, ka esi labāks RP'otājs. Esmu diezgan zinošs nelegālajā jomā, sākot ar, protams, sliktām zināšanām/topikiem/scrēniem, attīstoties līdz diez gan augstam līmenim. Protams, nelegālā sfēra man nav perfekta, ir ko labot, taču nedomāju, ka tā ir arī ļoti slikta. Runājot par nelegālo - Patīk vadīt visāda veida organizācijas, jeb vienkārši būt priekšniekam. Patīk roleplay's, kas ir jāpasniedz, lai iejustos tajā lomā. Pārsvarā taisu savas legālās, lai varētu pats izcelties un realizēties uz priekšu, taču ja ir iespējams tikt par kādu citas Valdības organizācijas priekšnieku, tad vienmēr esmu tam pieteicies.

Link to comment
Share on other sites

Anketa

Tavs lietotājvārds: ppemka 

Tavs Discord#0000: ppemka#9385

Pieredze iekš MTA Roleplay:  Nu ir tā ,kad man patīk attēlot labu lomuspēli. Iekš citiem serveriem esmu attēlojis roleplay no abām legālām un nelegālām pusēm. Protams strādājot šajās frakcijas ar vien ko jaunu iemācos bieži vien.  No manas puses attēlot visu laiku ,kādu legālo vai nelegālo organizāciju būtu mazliet garlaicīgi tapēc patīk veidot Privātās organizācijas dažādu tipu ,ko ar laiku arī domāju taisīt iekš servera.

Link to comment
Share on other sites

Tavs lietotājvārds: alexdell2

Tavs Discord#0000: aleksdels#8037

Pieredze iekš MTA Roleplay: Vairāk kā 1k stundas pavadītas angļu serveros, lielākoties owlā, neliela pieredze arī latviešu serveros. Vairāki gadi jau ir pavadīti roleplayā un vairāki vēl tiks pavadīti. Esmu rpojis sākot no parasta konfiscētavas darbinieka līdz pat officiālās frakcijas karteļa priekšnieka.

Link to comment
Share on other sites

Tavs lietotājvārds: MadYoga

Tavs Discord#0000: MadYoga#8332

Pieredze iekš MTA Roleplay:Viss aizsākts vecajos angļu roleplayos .. Latviešu roleplay pavadītās ļoti dudz stundas, sākot no legālājām , beidzot ar pasīvo RP .Dienā pavadu diezgan ilgu laiku spēlējot un atveidojot lomu spēli. Pārsvarā erpoju legālās un pasīvās , jo tās atļauj vairāk izpausties un pilnveidot savu rp līmeni.

Link to comment
Share on other sites

Tavs lietotājvārds:Squadush

Tavs Discord#0000: Squadush#2514

Pieredze iekš MTA Roleplay: Tatad esmu nacis no sudu bundzas (ki*k) su*a nu nobanoja mani tas loxs goblins nu piz*a domaju mos te bus labak jo te ir vairak pazistamie un cerams owenris bus tads kurs uzlausis cilvekus nevis ka tiltu goblins kuram ir po*uj ko citi saka(sorry par gratmatiku im high un pc sapisies)

 

Link to comment
Share on other sites

Tavs lietotājvārds: Gakisons

Tavs Discord#0000:  Gatiss#4824

Pieredze iekš MTA Roleplay: Pirms mta ,spēlēju sampu vairākus gadus , tad pārgāju uz mta un to rāvu vaļā dien dienā , ir sanācis paņemt pāris pauzītes ,  bet tagad kaut kā atkal esmu sācis spēlēt , nu pieredze ir vien vārd sakot!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search