Jump to content
Create New...

"Some tips from D.O.G"


Recommended Posts

12987104_1719123688372808_8579219305315329381_n.png

   D.O.G says:

 

    Nedaudz no manis novērotā, no tā ko iepriekšējās sezonas laikā esmu ievērojis..
  Ar centieniem ieviest lietišķu attieksmi starp kolektīvu administrācijā un attiecīgi pret spēlētājiem!
‌ Esam pazaudējuši stila brivību, šis nav "facial looks" kur mums būtu jāsatraucās ko domā vai redz klasesbiedri, skolotāji vai radi .. Ko teiks sabiedrība mums apkārt! Manuprāt ir jāsaglabā radošums, savs stils un viedokļu brīvība. Brīvība izteikties vienalga ko par to padomās kāds cits. Kadam varbūt vārdu krājumus nav tik bagāts, kāds gadiem dzīvo citā valstī un latviešu valoda nav tā stiprā puse. Kadam vēl aizvien pieklibo angļu valoda .. kāds neizprot ārstu, policistu ikdienas norises dzīvē vai varbūt kā tieši izpaužas šo nozaru integrācija atbilstoši spēles noteikumiem un mērogam. Kāds iespējams vadās pēc maldinošiem faktiem par noziedzīgo pasauli un es varētu daudz un dikti turpināt, bet ko tad es ar to esmu gribējis pateikt?
‌ Mums ir jāsaprot, ka tas ir tikai dabiski, ka visi nezin, neizprot visu vai to, kā dažādu vecumu, ikdienas apstākļu un atšķirīgas pieredzes ietekmēti mēs katrs redzam pasauli savās krāsas un es ļoti gribētu, ka sākam cienīt cits citu, motivēt, atbalstīt, uzklausīt un pieņemt tādu kādi esam, jo neviens no mums nav perfekts , bet meģinājums kādu izcelt par slikto, neprašu, nemākuli etc. noslēdzas ar to, ka visi dubultā atceras jūsu pašu nepilnības vai "rofl , epic fails" roleplay pērles so on and on..

‌ Nākamā lieta, kas mani mulsina ir cilvēku nostāja pret valodas stiliem, anglicismiem un urban slengiem. Uzskatu, ka ik vienam ir iespēja izpausties tā, kā viņš to vēlas .. kā viņš jūt ...
‌(( Ne velti 90.gadu beigās radās modernisms un - dzejā, makslā kā arī muzikā - piekopa izaicinošu stilus. ))

‌ Vārdu sakot forums ir miris, jo ir pazudis jūsu katra stils, degsme un oriģinalitāte. Neviens vairs nedalās interesantos notikumos, idejas, redzētā vai tikko izlasītā. Nav svarīgi, kā uzrakstījāt to, kas jums ir sakāms, kā noformējāt , lai arī gan no tā atkarīgs cik daudz cilvēku izlasa, iedziļinās un atbild jums ar savu viedokli. Tas nu protams paliek jūsu pašu rokās. Ieteiktu būt vairāk atbalstošiem un strādāt kopīgi, attīstīt un pilnveidot sevi, parādīt labu klasi un būt vienam kuplam portālam, kas beigu beigās var nest jaunus draugus, kolēģus un citus. Paldies par Jūsu atvēlēto laiku, enerģiju šo izlasot un uzklausot. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search