Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - roncha


roncha
 Share

roncha  

10 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      5
    • Nepārliecinoši.
      0
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      5


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Ronalds Z
  • Vecums
    15
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    roncha
  • Personāžu /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Tātad par Spēles Uzraugu esmu bijis vairākas reizes, nepieciešamās komandas zinu, un pienākumus tāpat.
  • Motivācijas vēstule

    1. Par spēles uzraugu šeit pieteikties vēlos, jo neesmu bijis nekas vairāk kā spēlētājs, kā arī vēlos mazliet pacelt reputāciju, jo pagājšajā sezonā tā nebija tā labākā.

    2. Tātad komunicēšanas ziņā ar mani komunicēt var, kā arī es to māku samērā labi, esmu jautrs, tāpēc man tas nesagādās nekādas problēmas.

    3. Runājot par pienākumiem es palīdzētu cilvēkiem kuriem nepieciešama palīdzība, kā arī pieskatītu serveri, lai citi nedara sliktas lietas, vai jebkādā veidā aizkar citus spēlētājus.

    4. Par laiku serverī domāju pēc skolas uzreiz došos spēlēt, un pieskatīt kā nākas, un tā 5-8 stundas dienā.

    5. Par ieviešanu serverī, domāju labāku attiecību citam pret citu, lai nerodas nekādas lielas domstarpības ar strīdiem, kā arī dodot citiem spēlētājiem labu piemēru, ko drīkst un ko nē.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Ronald! Ieteiktu vairāk sevi pagaidām pierādīt iekš servera un tad rakstīt pieteikumu!

Šobrīd spēlētāju pulks nav tik liels kā arī vienmēr ar laiku varēsi paspēt pieteikties vēlreiz. 

Iegūsti cilvēku reputāciju ar savām darbībām, savu iztēli iekš Roleplay un vēlāk raksti pieteikumu atkal!

Paldies par pieteikumu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search