Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - Raivo


Raivo
 Share

Raivo  

3 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      1
    • Nepārliecinoši.
      0
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      2


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Raivo Vološins
  • Vecums
    13
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Raivo
  • Personāžu /stats
    Screenshot_1.png.0b2b884642f37855b14a005
  • Iepriekšējā pieredze
    Man pieredze ir liela. Esmu gan bijis kā admins gan kā īpašnieks, un gan kā Game Masters jeb a.k.a spēles pārzinis. Saprotu ko tev kā GM ir jādara tādēļ vēlos pieteikties, jo domāju kad esmu labs šim amatam. Un kuram serverim gan nevajadzētu pieredzējušu personu admina komandā. Tādēļ piesakos šodien uz šo amatu, jo vēlos pacelt šī servera reputāciju.
  • Motivācijas vēstule

    Es vēlos pieteikties par spēles pārzini jo, kā zinat serveris nesen atvērās un es domāju ka jums nebūs pārziņi baigi daudz. Tādēļ izdomāju pameiģināt parādīt ko es varu piedāvāt šim šerverim kā spēles pārzinis. Nu man gramatika nav mana stiprākā puse bet māku komunicēties. Kā arī māku Latviešu valodu, Nedaudz krievu, un simts procentīgi Angļu valodu. Man ar Krievu tā ir kā ir, bet Latviešu un Angļu ir stabili labas. Es vēlētos palīdzēt šim serverim kā arī šī servera spēlētājiem. Esmu ļoti aktīvs MTA it īpaši kad skola nav esmu aktīvs no rītiem. Skolas dienās esmu parasti onlainā MTA vai pa visam pie PC ap kautkādiem četriem kad es atbraucu no skolas. Dažreiz protams ātrāk. Vēlētos ļoti pacelt ši servera RP līmeni un negribu redzēt cilvēkus kuri neerpo sekas un pēctam kuri reportā kladzina. Tas ir ļoti kaitinoši. Nuuu kā teicu parasti kad ir skolas dienas esmu on ap kādiem pieciem četriem, dažreiz kad atbraucu ātrāk ap kādiem diviem. Viss ko es vēlos iekš šī servera ieviest ir RP līmenis! Īsti nekas, vienkārši redzēju ka jums spēles pārziņi ir tā nedaudz pa maz un tādēļ pieteicos, bet kā arī ja protams dabonu šo amatu es centīšos ar visu savu spēku palīdzēt šiem cilvēkiem iekš šīs komūnas. Novēlu jums veiksmi adminēšanā un erpošanā!

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Edited by Raivo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search