Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - Kapurins


Kapurins
 Share

Kapurins  

5 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      2
    • Nepārliecinoši.
      2
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      1


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Atis
  • Vecums
    15
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Kapurins
  • Personāžu /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Secinu kad visi jau zināt, bet ja nē tad esmu bijis Administrators aukstākajos statusos, kā ar tiko bijušajā projekta Glory, Tā teikt māku visu iekš servera 85%, bet no sitam sistemam kaut kadas mapitēs tur skriptus un tā neko no ta nemāku.
  • Motivācijas vēstule

    Tā teikt vēlos šiet būt GameMaster amata, tāpēc jo pēc 3 dienu spelēšanas serveri esmu redzējis tikai sliktu ieskatu. Un kā jau visi cilvēki kas mēģina šiet tikt šaja amata. Šo arī biju teicis iepriekš, nav vajadzības šādiem teikumiem "Sveiks kā vēlies lai tev palīdzu" u.t.t. Jo tādus redzu ļoti bieži iekš servera, kā ari dibena lišanu administratoriem, bet tas tā. Cik redzu no šī birža GameMaster'iem, viņiem nav velmes apmācīt, ja būtu viņi to darītu un izdarītu, bet nekā un vēlos to izmainīt vis maz kaut cik, un varu teikt kad nebūs tā, ja tikšu aukstāka amata, kad neapmīcīšu speletājus, un necentīšos viņus motivēt censties. Tieši mēģināšu radīt piemēru kad vajag to darīt un kā, nevis nē nemāku un vis. Tad jau jēgas nebūtu spelēt ne? Bet labi.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

"kad neapmīcīšu speletājus, un necentīšos viņus motivēt censties"


Kā tas bija jāsaprot? Tu divos teikumos nonāc pretrunā ar sevi, kur nu vēl teikuma kopskats kā tāds.

Es tiešām vēlos, lai Tu sāc piedomāt pie tā kā Tu pasniedz teikumus. Šobrīdējā stāvoklī tiek meklēti tiešām spēcīgi cilvēki jaunajai sezonai un manuprāt Tu esi pārāk jauns, lai spētu attīstīt savas komunikācijas spējas tik augstā līmenī, jo ļoti daudzi cilvēki ar Tevi manipulēs un šaubos, ka spēsi uzklausīt kritiku. Pagaidām atteikts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search