Jump to content
Create New...

Gm pieteikums-[Sikaiss]


Sikaiss
 Share

Recommended Posts

<Vārds Uzvārds>

Verners Krumins 

<Vecums>

15

<Sasveicināšanās>

https://lomuspele.club/forums/topiks/1652-james-lys-verners-krumins-sveicināti-tauta/?tab=comments#comment-5891

<Lietotājvārds_Spēles Vārds>

Knly/Sikaiss

<Spēles status>

Status James Lys.jpg

 

<Mana pieredze.>

Tādat mana pieredze ir ļoti liela jo esu bijis gm/ad/Owner.Tapēc man ir ļoti ļoti liela pieredze un kā es esu minējis esu bijis gandrīz visi admina pakāpēs.

 

<Kapēc vēlos būt gm šajā serverī?>

Esu nospēlējis jau labu laiku šajā serverī pat no paša sākuma kad iznāca šis serveris!Bet mans iemesls kapēc es vēlos būt gm jo gribu palīdzēt jums un arī kā iemācīt jauniem spēlētājiem rp ko jau esu darijis pat ka nēesu bijis gm šajā serverī.

Un protams kā arī ir iepaticies tagadējais staff memberi cepuri nost viņi dara savu darbu un arī labi.Tapēc es vēlos viņiem palīdzēt ar to ko es protu.

Kāpēc tieši gm?Jo man liekas gm ir viss labākā pozīcija ko var iegūt jo es domāju tā ir viss jautrākā un kā arī grūtākā no līmeņiem bet man kā lai saka ir iepaticies gm jo man liekās ja es nebūtu saticis gm kad sāku pats spēlēt rp es nebūtu nokļuvis līdz šim. Jo man gm ir palīdzējuši viss vairāk nekā ad!

 

<Nobeigums>

Ceru ka esu nolicis un būšu tuvākajā laikā gm,bet sapratīšu ja netikšu un nemocīšu jūs!

Jauku Dienu jums !!

 

Link to comment
Share on other sites

Spēlē neēsmu saskāries ar tevi, par tevīm nekad neēsmu dzirdējis, aktivitāte forumā tikai nesen parādījās un pats galvenais vecums diemžēl neļauj. Man šķiet, ka atbilde šeit ir pašsaprotama...

Link to comment
Share on other sites

Sveiks. Ieteiktu padomāt vispirms par gramatiku, teikumu kontekstu kā Tu viņu pasniedz. Likās, ka acis sadegs vienā brīdī. Ieteiktu vairāk paspēlēt, dabūt no administrācijas locekļiem rekomendāciju un rakstīt pēc nedēļas, divām vēlreiz. Paldies par pieteikumu pagaidām! Šobrīd atteikts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search