Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - DeathNote


DeathNote
 Share

DeathNote  

12 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      9
    • Nepārliecinoši.
      2
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      1


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Ivo P.
  • Vecums
    19
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Pagaidām ir DeathNote bet gribu mainīt uz Chappo
  • Personāžu /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Esmu jau šeit bijis stafā' man piemēr kādu 5-6 gadu pieredze ir iekš gm gan administrācijā!
  • Motivācijas vēstule

    Mana velme ir uzlabot lomuspēles atveidi iekš servera, apmācīt tos pašus spēlētājus, kā arī ieturēt balansu starp IC un OOC, lai lomuspēles laikā mazāk tiktu pielietota ./b komanda, tai skaitā arī organizācijās. Diezgan bieži, daudz kur, novēroju, ka lomuspēles atveidošana tiek pārtraukta ar OOC (./b). Ar lielāko prieku palīdzu, un ja es apmācu spēlētāju, tad es to daru tā, lai es pats par savu paveikto darbu justos lepns. Apmācīt spēlētāju ir vienkārši laba sajūta vismaz manā gaumē, jo labi izpalīdzi un jūti, ka tas neies gar ausīm, dažreiz var sanākt gadījumi ka paša persona vienkārši uzmetīs tev kā veto vai vienkārši kā trollis nevēlēsies ņemt tavu pozitīvo palīdzību un pasūtīs tevi 3 mājas tālāk. Tādēļ nav nemaz tik viegli būt vainu AD locekli vai nu Spēles uzraugam. Galvenokārt es centīšos ierobežoti pildīt savus pienākumus, visu, kas nepieciešams. Risināšu spēlētāju problēmas iekš tēla un ārpus tā. Ja notiks strīdi, atradīs piemērotu situācijai piekāpties un būt tai gudrajai personai kas vainu vienkārši paklusētu vai būtu labsirdīgs un vienkārši būt pirmajam kas atvainotos. Centīšos palielināt zināšanas jauniem spēlētājiem par pareizu lomuspēles atveidošanu, tā teikt, padarīt to kvalitatīvāku un patīkamāku. Mana galvenā motivācija ir sniegt sev un citiem labu priekšskatu par lomuspēli kopumā. Ļoti motivē labas atmosfēras radīšana sev un citiem spēlējājiem,kā arī velme samazināt noteikmumu pārkāpšanu serverī. Globāli celt lomuspēles atveides līmeni serverī, jo manuprāt, Lomuspēle ir milzīgs potenciāls un es gribētu likt arī savu daļu servera attīstībā!

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

Centies, rakstīji, bet ar to tekstu nepārliecināji. 

Tāpēc, ka šausmīgi daudz gramatiski nepareizi teikumi un brīžiem bija ļoti grūti saprast ko Tu vēlies vispār pateikt.

Tevi paņemšu uz pārrunām, paskatīsimies kā strādā kādas 2 nedēļas, ja būs daudz iebildumu, nesaskaņu, tad arī statusu būs neiespējami dabūt vairāk.

Sazināšos ar Tevi privāti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search