Jump to content
Create New...

[James Lys]-[Verners Krumins] Sveicināti Tauta!!!


Sikaiss
 Share

Recommended Posts

Sveiki, mani sauc Verners Krumins,15 gadus vecs,Dzīvoju Rīgā,Ķekavas novadā,Liepāja.Šobrīt mācos Ķekavas vidusskolā.Umm,Es domāju ka mans hobīs būtu auto diagnozēšana ļoti patīk ar to nodarboties jo esu audi fans un toyotas!

Es domāju tagat visi domā kā tas var būt man ir 15 gadi un esu šādā hobijā, bet tā tas ir jo mans krustēvs garāžā nodzīvoja visu savu mūžu tapēc es skatijos ko viņš dara un kautkā tā viņš to pamanija un viņš man visu iemacija ko viņš mācēja un tad es vel intresējos un tā man parādijās audi a4 1997 gads 1,9 dizelītis uz kuru es pirmo reizi čipoju protams ar īstu mehāniķi kam bija 30 gadu pieredze, bet es ar savām rociņām to dariju un tagat mans audi kuram bija 94 zirgi ir tagat 120 zirgi! 

Umm,Vel ir hobijs pc taisīšana jo esu uzbūvējis jau 10 jaudīgus gaming pc protams uz pasūtijumiem un tā es nopelnu naudu kad ir vasara ! Pašam arī ir gaming pc ap 1000ero bet tas tā nemeiģinu fleksot ? . Un spēlēju mta jau no 2017 gada kad pirmo reizi ieslēdzu mta rp protams neko es tad nerubiju bet tagat jau esu labs erpotājs ap 1000h +

  Labi domāju ar šo pietiks ceru ka tagat jūs ar mani iepazināties un gribat ar mani kontektēties vai pat būt draugos varat adot mani discorda ?Sikaiss?#9196

Uz redzi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search