Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - scouplv


scouplv
 Share

scouplv  

8 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      6
    • Nepārliecinoši.
      0
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      2

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Markuss Dominiks. V.
  • Vecums
    20
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Karma
  • Personāžu /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Sveicināti! Mana iepriekšējā pieredze ir bijusi par GM's jeb Gamemaster,par savu pieredzi varētu nedaudz sīkāk pastāstīt pa kuru man nav vispār problēmas un neko neslēpju,mana pieredze iekš GM's nav diez ko augsti laba bet viduvēja zinu visu kas ir iekš GM's nepieciešamām komandām un daudz ko no tā izprotu,ja esi GM's tad tev jaizrāda respects un jāparāda sevi no labās puses,un mana GM's pieredze ir normāla spēju apieties ar tā pilnveidībām un to kas ir iekš tās prasībām,neizmantoju GM's statusu savā labā jeb Admin Abuse!GM's komandas pārziņu diezgan labi un roleplay līmenis arī ir diez ko labs,par kuru nevarētu sūdzēties!
  • Motivācijas vēstule

                                                                          Sasveicināšanās!

    Sveiki!Esmu Markus Dominiks no Rīgas,pārsvarā man patīk nodarboties ar autosportu un visādām lietām,bet tā pārsvarā esmu viens no sporta cīkstoņiem:Trenējos cīņas klubā "Sev Arch'' kur esmu ieguvis vairākus cīņas titulus un nordarbojos ar to kas man patīk!Kā arī strādāju uzņēmuma kas ir saistīts ar sportu tas ir autoserviss jo ir jācilā lieli smagumi un tas palīdz muskulatūrai kur tu attīsti savus muskuļus,savu brīvo laiku pavadu ar visa veida datorspēlēm tajā skaitā MTA kuru esmu nospēlējis vairākus gadus pēc kārtas un līdz šīm dienām turpinu,tad savu laiku pavadu ar draudzeni un viņas brāli kur esam viena liela ģimene,man patīk arī vasarā doties uz jūrmalu kārtīgi atpūsties un doties uz visādiem festiem!Tas ir īsumā ko pastāstīju pa sevi!

                                                                                 Ievads!

    Sveiki visi Lomuspēle.club lietotāji esmu izlēmis pieteikties šajā serveri par uzraugu tieši tāpēc kad esmu ieinterisēts ne tikai serverī,bet arī tās sastāva un pazīstu daudzus no Administrācijas komandas un iepriekšējiem sastāviem un dāzi no šiem cilvekiem ieteica man uzrakstīt šo pieteikumu un tā nu es te esu un vēlos palīdzēt serverim pilnveidoties un parādīt kāpēc šis serveris būtu tieši tev jāspēlē un kas te ir labs,vienu no tiem varu pateikt jauka un līdzpretīm nākoša komanda,kas man motivēja šo rakstīt!!!

                                                                         Pastāstīšu nedaudz ko protu ko nē!

     Tātad sāksim ar pašu vienkāršāko lietu ko es protu un ko nē un kas man padodas-protu visus GM's pienākumus un tos kas iekš tā ietilpst un zinu to patieso vērtību priekš kam GM's ir domāts,nu lūkt tad izlēmu pastāstīt par šo nedaudz sīkāk lai jūs saprastu un parādītu kad zinu ko es protu.GM's ir personas iekš servera lai palīdzētu personām ar tām nepilnībām un palīdzētu atrisināt visas problēmas un GM pienākumi ir parādīt serveri no labās puses nevis no sliktās,un GM nav jaizmanto savā labā jeb Admin Abuse!

    Protu vienlaikus atveidot lomuspēli un palīdzēt personām iekš servera,kas daudziem ir grūti un neprot to izdarīt vai nespēj tikt tam līdzi un liek paklusēt un nemācīt,šāda attieksme ir slikta un parāda kāds ir serveris,ja tu esi iekš Icly situācijas un to tajā pašā brīdī var apvienot ar Ocly ja personai ir nesaprašanas,tāpēc tam ir domāts GM lai palīdzētu personām un  jāprot arī pieņemt kritika nevis braukt augumā un traucēt citiem lomuspēles atveidošanu!

    Tātad ko es neprotu-tādas lietas gluži nav bet būtu jāpiestrādā pie nelieliem sīkumiem kā personas attraidīšana ja tev visu laiku spamo /pm jeb privātās ziņas vai kaut ko citu,tiklīdz persona serveri dzen trolli tā vēlos jailot bet zinu kad uzreiz to nedara,bet sākumā aiztepo uz /gmlounge mēģina uzzināt kāpēc to dara un kāds ir tās iemesls,tiklīdz persona ir pateikusi tā atbrīvoju to un tad skatos,vai patiešām ir atnākusi rpot,ja turpina tā darīt tad uzmetu nelielu ajail uz 10minūtēm par trollismu ja nesaprot tālāk turpinu palielināt,ja tik un tā turpina palielinu līdz /foceapp jeb serveru apmācības aplikācija.Ar šo man ir nelielas problēmas bet ta ir labi pa ko nesūdzos!

                                                                        Mana  pieredze GM/AD vai citā jomā!

    Esmu izlēmis arī pastāstīt pa savu pieredzi ne tikai GM jomā/amatā bet arī administratora jomā/amatā kāpēc es izlēmu šo uzrakstīt tāpec,kad tas jums liktu varbū apdomāties kas patiešām esmu un ko es protu.Pieredze admina jomā man ir samēroši laba zinu visus admina pienākumus un to kam tie ir domāti un kāpēc tie ir Administratori nevis Gamemmaster tieši tāpēc kad šīs personas ir pierādījušas sevi un vēlos pierādīt to jums kad esmu arī piemērots Administratora amatam,kā arī ir pieredze Nelegālās Lietās ja ir nepieciešama palīdzība mēģinu uzzināt situāciju kas ir pa vainu un tad risinam tālāk kā arī pārzinu dropu/kapitālu un visādas lietas,ja ir nepieciešamība pievēŗšu lielu uzmanību nevis SS kvalitātei bet Roleplay kā tas tiek atveidots un vai pa tiešām persona ir pelnījusi to dropu jeb izdzīvošanas sistēmu lai persona varētu tirgot un citas lietās.Kā arī vēlos padalīties ar savu pieredzi jums,esmu pieredzējis Administrators un Gamemasters,un izlēmu to parādīt šeit jo  tā projekta vairs nav un esmu izlēmis nākt te un parādīt ko patiešām es protu un kas man padodas.

    Kā arī izlēmu uzrakstīt šo pieteikumu tāpēc kad ir nepieciešama personas kas pieskatīs serveri ja kaut kas notiks un vai kādam būs nepieciešama palīdzība sakarā ar problēmām iekš servera vai spēlētājiem,jo šodien redzēju daudzas lietas kur viens Gamemasters izmanto saucamo /adminabuse un nepievērš vispār uzmanību serverim un sūta trīs mājas tālāk un traucē šo roleplay līmeni!

                                        

                                                                                        Nobeigums!

    Jauku dienu visi spēlētāji un cerams jums ieinterisēs mana motivācijas vēstule un pieteikums,jo šo rakstīju no visas savas sirds,varbūt problēma ir gramatīkā,jo esmu krievu tautības pārstāvis un var būt kaut kur kaut kāda kļūda,bet centos cerams novērtēsiet to.


    Datums: 0/7/19/202                                                                                 ParakstsMarkus Dominiks

     

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search