Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] District76&Steezijs


roncha
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username: roncha
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: David Hamilton
  • Administrācijas biedra username: District76&Steezijs
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: RK, Revive ar AD Pow, iespējams MG.
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: Izlemiet paši.
  • Pierādījumi par pārkāpumu: https://imgur.com/a/AdqiVGK
  • Papildus informācija: N/A

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Šim lietotājam bjia 10 lodes, par to varu galvot, bet visa tā situācija ir viens liels mg. Gāju savā recon apgaidā, trāpiju tieši uz to, ka tevi caur ooc čatu iesauca mašīna - '' Kāp, brauksim šaut krekedu '' 

Nerunāsim nemaz par izmestiem galdiem pie klupa, kas veidoja jūsu pakāpienus uz māju jumtiem.

Link to comment
Share on other sites

25 minūtes atpakaļ, 9Boz said:

Šim lietotājam bjia 10 lodes, par to varu galvot, bet visa tā situācija ir viens liels mg. Gāju savā recon apgaidā, trāpiju tieši uz to, ka tevi caur ooc čatu iesauca mašīna - '' Kāp, brauksim šaut krekedu '' 

Nerunāsim nemaz par izmestiem galdiem pie klupa, kas veidoja jūsu pakāpienus uz māju jumtiem.

Ar, šo vien es domāju var slēgt ciet šo sūdzību, vajadzēja jau tajā brīdī mest ajailā, un vienam no iesaistītajām personām, pēc situācijas bija 3 aptveres, katrā pa 0 lodēm, so tas liek domāt, ka tika bugotas.

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, mus revaivoja del ta kad tur bija bugotas lodes, sit cutoja, kur es iesaistis? Tur kad mani bez iemesla ar bisi nobera? Es pectam noerpoju ka vel izdzivoju, ja vari iemet rp no savas puses kur izvelc bisi un atklaj uguni, paldies.

Link to comment
Share on other sites

45 minūtes atpakaļ, Steezijs said:

Sveiks, mus revaivoja del ta kad tur bija bugotas lodes, sit cutoja, kur es iesaistis? Tur kad mani bez iemesla ar bisi nobera? Es pectam noerpoju ka vel izdzivoju, ja vari iemet rp no savas puses kur izvelc bisi un atklaj uguni, paldies.

saut  sakam jo tu ari atklaji uguni

 

Link to comment
Share on other sites

48 minūtes atpakaļ, 9Boz said:

Tad kāds ir iemesls šinī visā lielajā šaušanā? Un es icly nebiju šeit nemaz iesaistīts, es tajā laikā atrados serverī un šo to piefiksēju.

nu, neviens nesaka ka tu esi iesaistīts

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search