Jump to content
Create New...

[Sludinājums] LSGD Meklē jaunu vadītāju


Arturo
 Share

Recommended Posts

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

     Labrīt, labdien, labvakar Cienījamie Los Santos iedzīvotāji. Esam spiessti nākt klajā ar paziņojumu, ka Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs ir atstādināts no pienākumiem, paša gribas dēļ. Kā jau spējat noprast, ir nepieciešams jauns Glābšanas Dienesta vadītājs. Esi zinošs, atbildīgs un kompetents šim amatam? Droši iesūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsgd.gov.com ((Raksta komentārā)), un varbūt tieši Tu kļūsi par jauno Glābšanas Dienesta galvu.

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds:
1.1 ) Vārds:
1.2 ) Dzimums:
1.3 ) Personas kods:
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?:

1.5 ) Motivācijas vēstule:

image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)):

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)): 

2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)):

image.png

Ar cieņu Los Santos Glābšanas Dienesta Administrācija

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

     Labrīt, labdien, labvakar Cienījamie Los Santos iedzīvotāji. Esam spiessti nākt klajā ar paziņojumu, ka Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs ir atstādināts no pienākumiem, paša gribas dēļ. Kā jau spējat noprast, ir nepieciešams jauns Glābšanas Dienesta vadītājs. Esi zinošs, atbildīgs un kompetents šim amatam? Droši iesūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsgd.gov.com ((Raksta komentārā)), un varbūt tieši Tu kļūsi par jauno Glābšanas Dienesta galvu.

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds:Vechtor
1.1 ) Vārds:Nhull
1.2 ) Dzimums:Vīrietis
1.3 ) Personas kods:((Amerikā nav tāds personas kods, nākamreiz iekš CV neliekat šo punktu))
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?:Kopš dzimšanas

1.5 ) Motivācijas vēstule:Mani sauc Hhull. Man ir 28 gadi. Esmu spēcīgs,jauns un atjautīgs vīrietis. Pazīstu šo pilsētu ļoti labi,jo esmu dzimis tajā. Es esmu pabeidzis Kalifornijas Univeristāti medicīnas nozarē.  Biju pārvācies uz Los Andželosu un tur esmu bijis 55 ugunsdzēsēja depo vadītājs. Man ļoti patīk izpalīdzēt cilvēkiem ne tikai nelaimē, bet arī ar finansiālo stāvokli, jo esmu piedalījies vairākās labdarības ziedojumos bezpajumtniekiem un bērniem.

image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)):17

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)): Es ļoti labi pārzinu mediķu lomuspēli. Esmu aktīvs gan brīvdienas un darbadienās. Esmu 

ļoti komunikabls cilvēks.

2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)): Esmu atveidojis RP iekš angļu rolplay serveriem.

image.png

Link to comment
Share on other sites

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

 

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds:Williams
1.1 ) Vārds:Mike
1.2 ) Dzimums:Vīrietis
1.3 ) Personas kods:210289-*****
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?:Personīgi kopš dzimšanas.

1.5 ) Motivācijas vēstule:--Sveicināti!Mani sauc Mike,esmu 30 gadus vecs vīrietis.Pašlaik dzīvoju Idlewood apkārtnē,pārsvarā uzturos savā rajonā,jo taču pašam pašlaik  ir grūtības ar naudām.Kopsfēra pilsētu pazīstu pietiekami labi,kā arī ir darba pieredze vairākos amatos,taču arī ir  pieredze strādāt par mediķi/ugundzēsēju.Esmu ļoti draudzīgs vīrietis,spēju atbildēt uz visu pacientu jautājumiem,taču arī esmu ļoti komunicējoš,ļoti patīk sastrādāties lielā kolektīvā,kā arī atbildēt par ik vienu darbiniekus,kurš atrodas dienestā.Esmu pabeidzis Las Venturas glābšanas dienesta augstskolu un tā tehnikumu,kur esmu apguvis visas  nepieciešamās zināšanas,kuras būtu jāzin,gan kā vadītājam,gan kā ugundzēsejam,jeb mediķim.Proti esmu ļoti atvērts cilvēks,kas saka taisnību acīs,personīgi es nevēlos iekš Los Santos pilsētas redzēt cilvēkus,kuriem ir veselības problēmas,centīsimies ik vienu pacientu izzārstēt.Veiksmi!

image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)):15

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)): 1-Esmu diezgan aktīvs,spēšu uzturēt LSGD kārtībā 2-Proti,ja  pats nebūšu piejams nepieciešāmajos brīžos,tad augstāko atbildību uzņemsies,kāds darbinieks,kurš būs pec amata augstākais. 3-Esmu spējīgs un apzinīgs uz visu,ka LSGD būs kārtībā,tiešām vēlos lai jau no servera atvēršanas tiktu attēlots atbilstoš ROLEPLAY.

2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)):Ir jau sagatavoti testi,jeb informācijas klāsts,kur ir viss  sīki un smalki paskaidrots par medikamentu lietošanu,pacientu apgādāšanu utt,kā arī katram amatam ir paskaidrots,kas viņam būtu jādara.Proti esmu arī blakus projektos atveidojis atbilstošu Roleplay  mediķu/ugundzēsēju amatos.

image.png

 

Edited by WaReZ
Link to comment
Share on other sites

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

     Labrīt, labdien, labvakar Cienījamie Los Santos iedzīvotāji. Esam spiessti nākt klajā ar paziņojumu, ka Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs ir atstādināts no pienākumiem, paša gribas dēļ. Kā jau spējat noprast, ir nepieciešams jauns Glābšanas Dienesta vadītājs. Esi zinošs, atbildīgs un kompetents šim amatam? Droši iesūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsgd.gov.com ((Raksta komentārā)), un varbūt tieši Tu kļūsi par jauno Glābšanas Dienesta galvu.

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds: Morisey
1.1 ) Vārds: Aaron 
1.2 ) Dzimums: Vīrietis 
1.3 ) Personas kods: 210581-15812
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?: San Andreas štatā uzturos visu savu dzīvi.

1.5 ) Motivācijas vēstule: Mans vārds ir Ārons Morisejs un man ir 36 gadi. Es dzīvoju Richman rajonā. Mans tēvs bija ārsts, tāpēc es arī iedvesmojos no viņa un es izmācījos par ārstu. Es būtu labs vadītājs, jo es varu būt stingrs bet arī draudzīgs. Man ir pieredze strādājot šajā amatā. Esmu bijis ārsts SFGD, bet pārvācos uz Los Santosu. Man ir visas nepieciešamās zināšanas lai kandidētu par LSGD vadītāju. Ja es tikšu par vadītāju, tad neviens nedrīkstēs slinkot darba laikā, visiem būs jādara viņa darbs. Esmu pabeidzis San Fierro Glābšanas Dienesta skolu. Es parūpēšos par visiem, lai viņus apmierina visas lietas darbā. Visi pacienti izveseļosies un būs veseli. Esmu izpalīdzīgs un izpalīdzēsim visiem nelaimē nonākušajiem cilvēkiem. Darīsim darbu pēc iespējas ātrāk un veiklāk.

image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)):16

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)): 

1. Man patīk RolePlay un es paliktu diezgan ilgi vadītāja amatā, domāju, ka es spētu novadīt LSGD.

2. Lai serveŗī attīstās RolePlay līmenis, jo LSGD ir diezgan svarīga lieta serverī. LSGD ir nepieciešams daudz situācijās.

3. Esmu aktīvs, man ir daudz brīvā laika lai spēlētu šajā serverī, lai nedomā cilvēki, ka LSGD ir neaktīvs f3, savādāk viņi negribēs RPot. Ietrieksies sienā un brauks tālāk. 

2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)): Esmu bijis ārsts diezgan ilgi citos serveros, visus nepieciešamos medikamentus un instrumentus zinu.

image.png

Link to comment
Share on other sites

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

     Labrīt, labdien, labvakar Cienījamie Los Santos iedzīvotāji. Esam spiessti nākt klajā ar paziņojumu, ka Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs ir atstādināts no pienākumiem, paša gribas dēļ. Kā jau spējat noprast, ir nepieciešams jauns Glābšanas Dienesta vadītājs. Esi zinošs, atbildīgs un kompetents šim amatam? Droši iesūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsgd.gov.com ((Raksta komentārā)), un varbūt tieši Tu kļūsi par jauno Glābšanas Dienesta galvu.

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds: Gray
1.1 ) Vārds: Luke
1.2 ) Dzimums: Vīrietis
1.3 ) Personas kods: 55487-******
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?: Esmu dzimis šeit.(Visu mūžu)

1.5 ) Motivācijas vēstule: Esmu ļoti strādīgs gādīgs un stiprs vīrs. Ar medicīnu esmu apzinīgs.  Patīk nodarboties ar tādām lietām un principā ar visu, jo patīk būt zinošam un gudram katrā profesijā. Izmācoties vairākas skolas ieguvu ļoti zinoši, daudz gudrības par medicīnu. Medicīna ir ļoti grūts darbs, jo ir jādomā ko darīt ar katru pacientu un kādā stāvoklī viņš jūtās. Galu galā mamma bija Los Santos medmāsa, bet diemžēl ārsti citi nepalīdzēja un mamma aizgāja ar vēzi. Vēlos šo visu attīstīt un aizvietot savu mammu tikai ar augstāku amatu. Viss Los Santos skolā bija arī ugunsdzēsēji, jo tā bija viena apvienota firma. Kad gāju visas koledžas skolas mācijos par katru un liku rokā visas savas darba spējas. Pašam bija prieks to darīt un skolotāji mani slavēja. Ar cieņu Luke!

image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)):15

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)):  1 Kā jau meklē priekšnieku! 2 Esmu ļoti aktīvs un pazīstu šo amatu! 3 Patīk nodarboties ar tādām lietām.

2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)): Rly es baigi neaizņemos ar to, nodarbojos ar to kad kādam vajadzīga palīdzība. Ja kas traks ir zvanu uz ātrajiem un palīdzu personai visu kā varu.

Veiksmi katram kandidētam! Ar cieņu Dragons!

image.png

Ar cieņu Los Santos Glābšanas Dienesta Administrācija

Link to comment
Share on other sites

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

     Labrīt, labdien, labvakar Cienījamie Los Santos iedzīvotāji. Esam spiessti nākt klajā ar paziņojumu, ka Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs ir atstādināts no pienākumiem, paša gribas dēļ. Kā jau spējat noprast, ir nepieciešams jauns Glābšanas Dienesta vadītājs. Esi zinošs, atbildīgs un kompetents šim amatam? Droši iesūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsgd.gov.com ((Raksta komentārā)), un varbūt tieši Tu kļūsi par jauno Glābšanas Dienesta galvu.

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds:Anderson
1.1 ) Vārds: Travis
1.2 ) Dzimums: Vīrietis 
1.3 ) Personas kods: 30098-388763
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?: Los Sanrosā uzturos jau 9 gadu 

1.5 ) Motivācijas vēstule: Sveiki!,mani sauc Travis Anderson man ir 21 gads es dzīvoju Los Santosā šeit es pārvācos ar savu mammu un lielāko brāli Connor Anderson. Kad man Travis palika 10 gadi tas bija pirms 11 gadiem mans tēvs Anton nomira traģsikā avārijā saskrienoties ar lielu fūri.Tajā laikā kad tēvs saskrējās mans brālis Connor strādāja Los Santosas slimnīcā par mediķi,ķirurgu.Connor saņēma izsaukumu uz LS-SF tilta nezinot kas noticis Connor aizbrauca uz notikuma vietu pēc kā uzzināja ka bojāgājušais bija Travis un Connnor tēvs. Connor zvanīja savai mammai Sallijai māte uzreiz paņēma 10 gadīgo Travis un devās uz notikuma vietu.Pēc 9 gadiem kad Travis palika 19 viņi trijatā izlēma doties uz Los Santosu sākt jaunu sākumu.Tie nopirka par savu naudu māju EL CARONA.Tagad pēc 3 gadiem jaunākais dēls Travis raksta pieteikumu uz Los Santos Glābšanas Dienestu.image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)):13

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)): Tāpēc jo man ir paliela pieredze balkusprojektos. Māku labi erpot. Esmu vienmēr atbildīgs par to ko daru.


2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)): Esmu bijis Priekšnieks blakus projektā KI**,LV uz kādu laiciņu.Zinu visus vajadzīgos instrumentus lai taisītu operācijas utt.

image.png

Link to comment
Share on other sites

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

     Labrīt, labdien, labvakar Cienījamie Los Santos iedzīvotāji. Esam spiessti nākt klajā ar paziņojumu, ka Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs ir atstādināts no pienākumiem, paša gribas dēļ. Kā jau spējat noprast, ir nepieciešams jauns Glābšanas Dienesta vadītājs. Esi zinošs, atbildīgs un kompetents šim amatam? Droši iesūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsgd.gov.com ((Raksta komentārā)), un varbūt tieši Tu kļūsi par jauno Glābšanas Dienesta galvu. 

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds: Anderson
1.1 ) Vārds: Michael
1.2 ) Dzimums: Vīrietis
1.3 ) Personas kods:231281-22142
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?: 6 gadus.

1.5 ) Motivācijas vēstule: Sveiki mani sauc Mihaels, esmu 38 gadus vecs. Pirms šiem 6 gadiem, biju strādājis nelielā pilsētiņā Polomino Creek , tur es ieguvu savas zināšanas LSGD jomā, tur nostrādāju 5 gadus par Mediķu nodaļas vadītāju , protams ar šo amatu nesāku , sāku ar Jaunāko mediķi un pa šiem gadiem tiku tik tālu. Manuprāt es ar savām šo gadu zināšanām būtu spējīgs uzņemties šo svarīgo amatu, jo manas zināšanas ir pietiekamas un labas lai vadītu LSGD. No bērnības ir paticis, palīdzēt cilvēkiem, vienmēr biju izturējies jauki un draudzīgi, vienmēr pratu sadarboties ar cilvēkiem jo varēju nolasīt cilvēku. Domāju ka šis īpašības ir labas, lai draudzīgi un aktīvi vadītu LSGD. Polomino Creek biju pēc 12 klases devies uz Mediķu akadēmiju kuru nokārtoju ar labiem rezultātiem, jo mani vienmēr atbalstija lielais brālis Džeks kurš ir 2 gadus vecāks pa manīm, un kā arī tēvs un māte kuri vienmēr mani atbalstija, lai man viss izdotos. Es domāju ja tiktu par LSGD , es LSGD aktivitāti uzlabošu un sastāvu padarīšu draudzīgāku un glābsim vel vairāk dzīvības.

image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)): 14

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)):  Nav priekšnieka, Ir pieredze, lai būtu aktīvs LSGD.

2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)): Lielas , reiz citā serverī biju Priekšnieks LSGD kā arī mediķis un vecākais mediķis.

image.png

Ar cieņu Los Santos Glābšanas Dienesta Administrācija

 
Link to comment
Share on other sites

image.png

 

 

image.png

 

Los Santos Glābšanas Dienests.

     Labrīt, labdien, labvakar Cienījamie Los Santos iedzīvotāji. Esam spiessti nākt klajā ar paziņojumu, ka Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs ir atstādināts no pienākumiem, paša gribas dēļ. Kā jau spējat noprast, ir nepieciešams jauns Glābšanas Dienesta vadītājs. Esi zinošs, atbildīgs un kompetents šim amatam? Droši iesūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsgd.gov.com ((Raksta komentārā)), un varbūt tieši Tu kļūsi par jauno Glābšanas Dienesta galvu.

 

image.png

Pieteikuma anketa

(I. Daļa) IC Informācija


1) Uzvārds: Brian
1.1 ) Vārds: Washington
1.2 ) Dzimums: vīrietis
1.3 ) Personas kods: 090195-75472
1.4 ) Cik ilgi uzturies San Andreas štatā?: Kopš dzimšanas

1.5 ) Motivācijas vēstule: Sveiki, mani sauc Brajens. Atbraucu es no San Fierro jauna darba meklējumos. San Fierro biju izmācijies vidusskolā pēc kā gāju mācities uz medicīnas institūtu par ķirurgu. Pabeidzot institūtu devos stradāt San Fierro Universitātes slimnīcā par galveno ķirurgu. Uzzinot to ka Los Santosā meklē jaunu vadītāju es izlēmu kāpēc lai neizmēģinu savu veiksmi un nepiesakos. Es uzrakstiju atlūgumu pēc kā sakravājot visu nepieciešamo devos uz Los Santos. Aizmirsu piebilst ka būdams ķirurgs man bieži vien nācās aizvietot mūsu vadību, jo nebija kam citam. Tāpēc es izprotu visu šo sistēmu un spēšu pilnvērtīgi strādāt

image.png

(2. Daļa) OOC Informācija.

2.1 ) Vecums ((OOC)): 16

2.2 ) Kāpēc Tu vēlies pieteikties LSGD vadītāja amatā, (3 argumenti ) ((OOC)): Jau no paša sākuma kad tikko sāku spēlēt roleplay serverus pirmā frakcija bija LSGD un es esmu pabijis pilnībā visos amatos. Man mamma pati ir medmāsa stradiņos kardioloģijas nodaļā tāpēc man ir liela sajēga zālēs, kas ir jādara katrā situācija u.t.t. Bieži vien kad ērpoju ārstu mani paslavē sakot ka man ir diezgan liela sajēga un labi ka ir tādi kā es LSGD

2.3) Kādas ir tavas zināšanas medicīnas nozarē? ((OOC)): Kā jau iepriekš minēju mana mamma ir medmāsa tāpēc es daudz ko zinu saistībā ar medicīnu

image.png

Ar cieņu Los Santos Glābšanas Dienesta Administrācija

  •  
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search