Jump to content
Create New...

Labas dienas | MadrYy


MadrYy
 Share

Recommended Posts

 

giphy.gif

Sveicināti, foruma lietotāji! :HeyGuys:

 

Mani sauc Madara. Īstenībā reti kurš mani tā sauc. Pārsvarā visiem esmu Madryy, Madariņa vai Blondā. Jā, tieši tā! Esmu dabīgā blondīne, kuras vecums ir 21. Nesen vēlējoties mainīt savā dzīvē kaut ko, pārgāju uz tumšāku matu krāsu. Esmu totāla dzīvnieku un vasaras mīle. Kā daudzi saka: "Es esmu pilna ar brīnumiem tāpat kā Šrekā ēzelītis". Esmu ļoti komunikabla, pozitīva, draudzīga, bet nemēģinu visiem izpatikt. Draugi saka, ka es esmu traks cilvēks ar trakām, spontānām idejām.

Pēc horoskopa esmu īsta brīvibas cienītāja jeb vienu vārdu sakot Ūdensvīrs. Manam horoskopam ne tikai raksturīgs ir brīvības mīļotāja, bet arī radošums. Savu radošumu es izlieku savā augstskolā un savā pirmajā NOPIETNAJĀ darba vietā (pārējās iegūtās darba pieredzes ir ārpus manas izvēlētas profesijas ietvaros) . Es mācos Ekonomikas un Kultūras augstskola, kultūras vadība, 3.kurss (pavisam drīz jau bakalaura diploms būs manā kabatā), bet strādāju radošajā uzņēmumā "Communication ART" par pasākuma organizēšanas un mūzikas vadītājas asistenti

Es spēju klausīties dažāda tipa mūziku, bet vienmēr sirdī man ir rock music. Dievinu šausmu filmas un komēdijas. Diemžēl vai par laimi, neesmu no tām meitenēm, kas var stundām ilgi skatīties romantiskās filmas. Man vispār nepatīk pārāk jēla romantika. 

Noteikti tagad domājat, ko tad es daru spēļu pasaulē? ?‍♀️ Kopš iepazinos ar savu dzīvesbiedru, kurš ir diez gan liels dažādu tipu spēļu cienītājs, netīšām pavilkos līdzi. Sāku ar veco labu cs 1.6., Legue of Legends, Rules of Survival, PubG, Drakensang, MU, Dead Island u.c.

Godīgi sakot MTA un vēl pie tam RolePlay ir man sveša lieta, tikai dažu mirkli es paspēlēju, kad mazais brālītis pierunāja izmēģināt. 

Mani dzīves mīļākie moto - Dzīvo katru dienu kā savu pēdējo! vai arī Katra diena ir kā svētku diena, tāpēc - PRIEKĀ! 

 

Tad jau tiekamies! :)

Madryy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search