Jump to content
Create New...

Mappingi kopskats


Mauzers
 Share

Recommended Posts

Pēc manām domām serverī prioritāte ir exterieri nevis interjeri. 

Izsakiet savu viedokli. Neesmu nekāds lielais mapotājs.

Baznīca + iepirkšanās centrs,parkings [ japielabo bus ] 

Spoiler

Rzz2yj4.png?width=937&height=427phyIWA1.png?width=923&height=427o5ePx94.png?width=912&height=427

MARKET MĀLS

Spoiler

XWYuOH8.png?width=760&height=427NGeqLyG.png?width=760&height=427Ojgevqa.png?width=760&height=427rHHHzTL.png?width=760&height=427

LSPD

Spoiler

thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427

Cietums 

Spoiler

thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427

LS parks 

Spoiler

thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427

Ganton 

Spoiler

NhAAkre.png?width=760&height=4278bPyCPX.png?width=760&height=427brwOxzD.png?width=760&height=427

Pielabots pizza stack un ceļi [ serverī esošās barjeras pie krustojumiem. ]

Spoiler

thumb_show.php?width=400&height=225VKHSWdk.png

Banka

Spoiler

thumb_show.php?width=760&height=427thumb_show.php?width=760&height=427

 

Slimnīca un parks pie slimnīcas.

Spoiler

thumb_show.php?width=400&height=225thumb_show.php?width=400&height=225thumb_show.php?width=400&height=225thumb_show.php?width=400&height=225

 

 

EAST LS iecirknis šerifu. 

Spoiler

XLhiJGG.png?width=400&height=225dzmQ1SA.png?width=400&height=225l1CNQUL.png?width=400&height=225

 

Link to comment
Share on other sites

LSAK lai mazinātu lagus ir izveidotas garāžas,kurās tiktu liktas mašīnas,respektīvi nebūtu 10 fps ka šobrīd LSAK atvērtajās garāžās. Konfiscētos auto var iestumt vai tos ieteleportētu administrācija.  K.A.C.C uzrakstu var pārtaisīt par L.S.A.K 

Izsoles nnotiktu 1 bildē. Būtu interesantāk skatīties ja nezinātu,kādi auto stāv garāžā. 

 

Spoiler

Rxj5hO8.pngDPs72Gw.pngaOT3VA6.pngPdRrFRD.pngURpLXnf.png

 

Link to comment
Share on other sites

10 stundas atpakaļ, cracked said:

Šis ir 21. Gadsimts, LA ir vienas vienīgas laternas :DDDDD

Un ne visiem ir 21. gs datori, kam pavilks esošie gaismas objekti, kas tā jau kliedz, ka ir zems FPS. + laternas FPS nolaiž vēl zemāku. 

Link to comment
Share on other sites

7 minūtes atpakaļ, Deffender said:

Un ne visiem ir 21. gs datori, kam pavilks esošie gaismas objekti, kas tā jau kliedz, ka ir zems FPS. + laternas FPS nolaiž vēl zemāku. 

Nu laternu ievietošana. Dažos pēdējos mappingos. Bija veids kā tika aizstāts kāds cits gaismas objekts. 

Dotajā brīdī mappinga exterior gandrīz vai nav. Ir salikti parastie objekti. Bet labāk būtu ja serverī būtu labs mappings. Kas būtu samērā sabalansēts un labi izskatītos. Visi mappingi ir no def GTA San objektiem. Tāpēc nav īpaši lielas iespējas izvēlēties kur un ko likt. 

 

Galvenokārt esmu tikai iesācējs mappinga veidošanā. Šie ir mani pirmie mappingi. Tāpēc šī informācija būs noderīga..

Link to comment
Share on other sites

On 2020.07.7. at 23:50, Mauzers said:

Nu laternu ievietošana. Dažos pēdējos mappingos. Bija veids kā tika aizstāts kāds cits gaismas objekts. 

Dotajā brīdī mappinga exterior gandrīz vai nav. Ir salikti parastie objekti. Bet labāk būtu ja serverī būtu labs mappings. Kas būtu samērā sabalansēts un labi izskatītos. Visi mappingi ir no def GTA San objektiem. Tāpēc nav īpaši lielas iespējas izvēlēties kur un ko likt. 

 

Galvenokārt esmu tikai iesācējs mappinga veidošanā. Šie ir mani pirmie mappingi. Tāpēc šī informācija būs noderīga..

Nē, tieši šīs dažas laternas sver daudz, ja noliksi 10 žogus pēc kārtas, tas svērs daudz mazāk nekā tavas laternas.  Serveris ir vairāk balstīts uz interior mapingiem, nevis exterior. Labs exterior maping arī ir tikai 5-10 objektu skaitā. Visu pilsētu var atdzīvināt ar dažiem krēsliem, un ko tādu, nav jāpārmapo veselas ēkas un to apkārtne. 

Nu es mapoju jau no 2015 tāpēc zinu daudz ko, arī šī servera mapping izstrādē esmu praktiski es vien, ja tu esi jaunajā MAP team, tad sāc strādāt ar esošiem, izņem nevajadzīgos mappingus, nevis veido jaunus. Kad ir sakārtoti līdzšinējie tad vari ķerties pie jaunu mappingu izveides !

Link to comment
Share on other sites

2 stundas atpakaļ, Deffender said:

Nē, tieši šīs dažas laternas sver daudz, ja noliksi 10 žogus pēc kārtas, tas svērs daudz mazāk nekā tavas laternas.  Serveris ir vairāk balstīts uz interior mapingiem, nevis exterior. Labs exterior maping arī ir tikai 5-10 objektu skaitā. Visu pilsētu var atdzīvināt ar dažiem krēsliem, un ko tādu, nav jāpārmapo veselas ēkas un to apkārtne. 

Nu es mapoju jau no 2015 tāpēc zinu daudz ko, arī šī servera mapping izstrādē esmu praktiski es vien, ja tu esi jaunajā MAP team, tad sāc strādāt ar esošiem, izņem nevajadzīgos mappingus, nevis veido jaunus. Kad ir sakārtoti līdzšinējie tad vari ķerties pie jaunu mappingu izveides !

Nē. Es vienkārši izveidoju mappingus intereses pēc. Galvenokārt lai redzētu ko par to domā citi. Ja pameģinātu kādu izveidot. 

Es nevarētu neko izdarīt ar serverī esošajiem mappingiem, jo man nav viņiem piekļuves un iespēju, mappingus rediģēt. 

Tāpēc izveidoju mappingus, lai parādītu savu viedokli, kā dažām vietām , vajadzētu izskatīties. Pēc manām domām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search