Jump to content
Create New...

Sveicieni klubiņam!


Lynxon
 Share

Recommended Posts

Nu ko, sveiki visiem!

Dažs jau mani zin no veciem laikiem, dažs nē, tāpēc domāju sasveicināties no jauna.

Mans vārds ir Voldemārs. Ļoti populāra iesauka, kas man tiek dota pirmo reiz iepazīstoties, ir "Voldemorts"(kāds brīnums, ne?).

Esmu 3D dizainers, modelētājs. Esmu aizrautīgs "geimeris" lol. Spēlēju CS:GO, Black Ops 4, Battlefield 5, Star Citizen, EVE Online, Conquerors Blade, Kerbal Space Program un vēl dažas. Ja kāds vēlās ko uzspēlēt kopā, rakstiet.

Pats esmu no Rīgas, precīzāk, no Rīgas centra. Tur dzīvoju jau 3 gadus. Diezgan bieži mainu dzīves vietu, so ja nu sadomā mani apciemot, nebrīnies, ka neēsmu vairāk uz vietas. ?

Patīk ik pa laikam pasportot. Lielākoties - Veikoju, Kaitoju, nirstu, lecu no klintīm u.c ūdens sporti.

Patīk arī ceļot. Drīz jau vairāk nevarēšu nosaukt vietu uz zemes, kur nebūtu bijis. Tomēr mans mīļākais ceļojums bija uz Mačū Pikčū, Perū.

Nosaukšu vēl dažus hobijus(iespējams atradīšu līdziniekus ? ) - gonkošana ar kuteri, makšķerēšana, medības, un daži citi.

 

Tā jau itkā, pa lielam, viss par mani.

Ja tev rodas kādi jautājumi par mani, vai par to ko daru, droši raksti.

 

Tiekās ielās,

 

Voldemārs

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Hei Māksliniek ?

Ja runā ,ka cilvēkus ceļā uz panākumiem pavada 1% talanta un 99% ieguldītā darba, tad Tev mans Draugs piemīt šajā procenta talantā spējas ieguldīt ar pilnu aizrautību 99% darba sevī un lietas ko dari!
 Šādu cilvēku ir retums, tapēc man ir paties prieks , ka Mums radās iespēja iepazīties.  ?
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search