Jump to content
Create New...

policists sasveicinās


policists
 Share

Recommended Posts

Ir pienākusi mana kārta arī sasveicināties ar jums. 

Iesākšu pastāstot nedaudz par sevi. Jauns čalis, kam viss noteikti vēl ir priekšā, bet pašlaik dzīvoju dzīvi ļoti labi, pa šiem dažiem gadiem esmu guvis daudz ko jaunu, iemācijies dzīvē kāda ir nelegālā dzīve, kāda ir normāla ? . Sauc mani Daniels Fēlikss, dzīvoju laukos (ganjau daudzi bijuši manā ciemā uz Minhauzena muzeju.) Pašam tikai 15 gadi. Brīvajā laikā nodarbojos ar boksu, strādāju haltūrās pēc skolas, lai nauda pašam būtu. Beidzot 9.klasi došos uz Rīgas mākslas un mēdiju tehnikumu par web dizaineri, jo tā lieta diezgan interesē.

-

Lomuspēlē esmu daudz erpojis, iepazinis Lūkasu no labās puses, lai zinātu ka viņam var uzticēties. Šādu labu cilvēku ir maz. Priecājos ka lomuspēle atgriežas atpakaļ un esmu gatavs iesaistīties. MTA:RP biju pa vasaru atmetis, jo vasarā nav jāsēž pie datora(Lūkasa vārdi :D) tādēļ strādāju visu vasaru. Tūlīt būs jau 6.gads, kopš erpoju. Pieredze man ir bagātīgi pilna, zinu kāds ir īsts rp, kāds ir trollisms. Mūsdienās roleplay atvainojiet, bet ir sūds. Cerams lomuspēle to pacels kā vecajos laikos un būs patikami spēlēt. Lielas cerības lieku uz Administrāciju, ka būs normāla uzraudzīšana, nevis pip*ļošanās.

No manis pagaidām viss, ganjau iepazīsiet IG.

-policists

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search