Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - bandito


bandito
 Share

bandito  

9 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      5
    • Nepārliecinoši.
      3
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      1


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    Nikolass D.
  • Vecums
    14
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    bandito
  • Personāžu /stats
    mta-screen_2020-06-30_13-14-11.jpg.e25f4
  • Iepriekšējā pieredze
    Esmu bijis Spēles uzraugs un augstāk, tapēc domāju ka apmācīt jaunos spēlētājus nebūs liela problēma, par cik to bieži esmu darījis pat atrodoties spēlētāja amatā. Nu esmu bijis šādā amatā vairākos serveros, kā arī esmu bijis Administratora amatā. Pieredze man ir samērā plaša šādā sfērā, tāpat kā roleplay, kas man nav svešs. Bieži vien ir sanācis apmācīt jaunpienācējus, guvis pieredzi esmu, esmu arī apguvis labākos veidus kā visu paskaidrot, dot piemērus un tā tālāk, kā arī iemācīt pielietot pareizi /me un /do komandas, kā arī citas lietas kuras nevajadzētu darīt.
  • Motivācijas vēstule

    Mani motivē pieteikties šajā amatā tāds fakts, kas ir ļoti bēdīgs fakts, ejot serverī, bieži vien gribas kādu aplaupīt vai kā savādāk erpot ar citu spēlētāju, dēļ savas iepriekšējās pieredzes jājautā administrācijai lai paspeco, tikai dēļ tā, ka vislielākā daļa taisa Gun Fear un citus pārkāpumus, kas nozog vēlmi spēlēt, nesaku to ka, ja mani pieņemsiet tas uz sitiena mainīsies, bet es varētu tikai palīdzēt ar to, mācīt jaunos spēlētājus un iemācīt likumu kā tādu - lomuspēli nespēlē tikai lai pabraukātos un neerpo naudas dēļ, bet gan lai pavadītu labi laiku ar citiem spēlētājiem, radot tiem labu RP vidi. Pats nesen to esmu sapratis, ka labāk ir radīt labāku RP vidi citiem, nevis tikai pabraukāties ar auto un pafermot naudu domes darbos, nejau tāpat ir tādas organizācijas kā Privātās, Valdības, Oficiālās, Nelegālās. Tāpēc, manuprāt es spēšu iemācīt šīs lietas jaunajiem spēlētājiem, jo jau esmu ar pieredzi šāda veida amatā, pat augstāk.

Posti man bija, bet tika izdzesti daudzi topici taja skaita ari mani.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Edited by bandito
Link to comment
Share on other sites

Labvakar! apskatot un palasot jūsu pieteikumu esmu ieraudzījis 2 neizpildītas prasības.
 

Forumā jābūt minimums 20 sakarīgiem postiem:

0 warning points forumā: 

Vismaz 16 gadus vecam:

Nospēlētas 40 stundas

Ja būtu abas prasības aizpildītas tad es vel padomātu bet diemžēl lieku: Anti-rekomendācija!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiks. Gadi būs tas šķērslis, kas liks atteikt šobrīd. Neticu, ka 14 gados Tu spētu savaldīt savas emocijas kristiskās situācijās un spētu tikt galā ar daudziem nopietnākiem spēlētājiem kuri Tevi pašu gribētu pārbaudīt. Ieteiktu sevi pierādīt vairāk serverī, roleplay sadzīvē un rakstīt pieteikumu vēlāk. Pagaidām slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search