Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] Huera_Gaming


EvoXyzZ
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username:Pedins
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: Darrel Lopez
  • Administrācijas biedra username: Huera_Gaming
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: Nepareizi rīkojies situācijā,Neizpratis situāciju.
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?:Vienkārši mazs brīdinājumiņs nākotnei.
  • Pierādījumi par pārkāpumu:Ir video,varu atsūtīt screenus.PM Discords: ○EvoXyzZ○#0289   kā arī ir liecinieki. tam visam kas notika.
  • Papildus informācija:Tātad, viss sākās ar to, ka mēs aizvakar ar ronchu mukām no mentiem, roncham pilnīgi visu laiku bija maska uzvilkta.mūkot no mentiem mēs iebraucām vietiņā, kur nestaigātu neviena persona, nebūtu nevienas kameras un mēs abi nošāvām mentu. pēc kā aizlaidāmies. protams menti noMGoja un izsludināja ronchu meklēšanā. nākošā dienā. es ienāku on pēc kā saņemu sms,no ronchas, ka vajadzīga palīdzība, ka vajag stroķi cip menti jānošauj.(viņi viņu bij apturējuši un likuši izkāpt no auto, tieši par to situāciju) mēs norunājām, ka tiksimies pie garāžas, mēs ar James Rodrigues aizbraucām uz garāžu, pēc kā es paņēmu shotgun. iedevu James stūri un pats sēdēju blakus ar shotgunu rokās. pamanījām policīju, pēc kā mēs izbraucām no slēpņa un atklājām uguni pret policiju. protams policija arī vadot savu auto pie stūres sāka atklāt uguni pret mūsu auto ar savām pistolēm. es sašāvu 2 policijas mašīnas, tā ka tām gāja melni dūmi ārā. bet šaujot pa otro auto, spēle uzbugojās, jo auto atradās otrā pusē un šaujot pa to visas lodes trāpija pa manu auto, kā gadijumā mūsu auto uzsprāga un mēs abi nomirām. pēc kā policija aizskrēja pie ronchas un nošāva viņu.(FPK) un pēc kādas 1 minūtes automašīna respawnojās, bet tā, kā park bij interjērā un mēs bijām ārpus tā. auto iebugojās starp dimensijām un teleportējās augstu gaisā kautkur pie Blueberry. un protams es atrados tajā,un teleportējos kopā ar to. nebiju spējīgs neko izdarīt, un tad pēc kādām 30 sec nogaidītām mani izmeta ārā no spēles. kad ienācu atpakaļ pamanīju to, ka mans Character (Darrel Lopez) tika noCKots. pēc manām domām vaidzētu atcelt CK. jo tā visa situācija sākās ar to, ka policija uztaisīja MG, kā arī ar to, ka mēs nomirām buga dēļ. kaut arī ja auto piem būtu uzsprādzis no policijas lodēm. tā pat īstajā dzīvē viņš nevarētu uziet gaisā tikai no 9mm lodītēm. Būtu kautvai piekritis, ka manam Characteram tiek nomainīts Name un neatcerētos neko no tā, kas bija noticis. Bet jā. i think tādā situācijā administrācijai vajadzēja repairot manu transportlīdzekli, bet ne tā motoru. lkai tas nevarētu pakustēt, bet mēs varētu turpināt šaut. nevis vienkārši noskatīties, kā tas uzsprāgst un tad, pēkšņi tas pazūd kopā ar personu. tāpēc nocko viņu. Tā visa situācija bija nedz reālistiska, nedz godīga. piem. ja es būtu ar to shotgun uzspridzinājis policistiem automašīnas mani iemestu ajail par PG, vai arī viņi vienk revivotos un turpinātu RP. bet kad citiem tā notiek tad uzreiz CK. Ja vajag parādīt Video pierādījumus, screenus Or smthing.  Droši rakstat discord ○EvoXyzZ○#0289 

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

CK nav patiess, neiet runa tikai par MG, kuru pieminēju un kāds sakars jailot? izskaidro. un nekādu TC tu neizlemsi. tu nēsi šeit galvenais iesaistītais, ne tu šeit esi minēts ne ko. tā ka sēdi un klusē savā stūrītī.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pārlasi sūdzību no jauna, ja nepielec. tad atkārto līdz pieleks. Un nerunāsim par tava iepriekšējā čara attīstību. tu reāli izliecies, itkā būtu baigi krutais, bet īstenībā tu esi vienkārš spēlētājs, kuram vispār te nav sakara. un nepārvērtīsim šo sūdzību par  kautkādu spamu. ja vēlies dirsties lūdzu raksti PM Discordā. šeit nav nekāds chatroom. 

Link to comment
Share on other sites

 

  • CK tiek izsniegts jebkurā situācijā ,kurā jūs izrādāt vienaldzību pret sava tēla dzīvi. Piemēram , pašnāvība, lekšana zem automašīnas riepām, frakciju provokācija, neizrādot nekādas bailes.
  • Lai veiktu PK jebšu CK, spēlētājam vispirms ir jānomirst ar skripta palīdzību. (Saņemt 0hp)

Tajā situācijā notika pakaļdzīšanās,jūs bezbailīgi izlidojāt ar savu džipu un tikāt uzspridzināti. Domāju varējāt vismaz bailes izrādīt. Pirms situācijas. Ko varētu redzēt log file.

 

Un no kura laika SMS ir /pm,ja pastāv iespēja izmantot serverī esošo telefonu.

Metagaming ir ārpus tēla (ooc) iegūtas informācijas izmantošana iekš sava tēla(IC). Gadījuma ,ja tu mēģini veikt metagaming, tu pārkāp noteikumus.

Piemēri:
1) Sūtīt privātu vēstuli (PM) iekš spēles kādam ar lūgumu tevi satikt.

 

 

 

Sūdzība aplama. Bet serverī būtu jāpapildina RP noteikumi.

Link to comment
Share on other sites

nū, ja nebutu tā buga, ka šauj no auto  un lodes trāpa savā auto mēs būtu  65% izdzīvojuši.  reāli. es varu jums parādīt video. auto uzsprāga tikai un vienīgi tā buga dēļ.

Es nesaku neko par to, ka Huera būtu izdarījis kautko sliktu, es saprotu jā. mēs uzsprāgām, mes bijām ded. jā CK bet padomājat arī no otras puses. ja policijas auto būtu uzsprāguši. kā gan būtu ? protams ka admini būtu revivojuši visus mentus un būtu teikuši ''irl tu nevarētu tā uzspridzināt auto'' bet tad kad auto uzsprāgst buga dēļ, visiem ir pilnīgi vienalga.

Edited by EvoXyzZ
Link to comment
Share on other sites

Sveiks! Paldies par iesūtīto sūdzību. 

Vairāk vai mazāk man jau ir skaidrs, ka paši vien esat diezgan lieli pārkāpēji. Kā jau augstāk ir minēts, pm nav nekāds sms, pm vairāk vai mazāk atvieglo saraksti un nerada grūtības uzrakstīt jebko arī ekstrēmā situācijā. Taču tu minēji, ka ir video saistībā ar bugu kura dēļ auto uzgāja gaisām, vai tu būtu tik laipns un publicētu viņu topikā? Šajā gadījumā viņš var mainīt turpmāko sūdzības izskatīšanas gaitu.

Link to comment
Share on other sites

? ok rekur var redzēt, kā visi 3 shoti trāpa pa manu automašīnu kaut vai  aims bij uz policijas auto. Kā redzams, auto pat nedega. viņš sāka degt pe'dējā momentā un pēc 0,1 sec auto uzsprāgst.

Edited by EvoXyzZ
Link to comment
Share on other sites

Pat ja auto nebūtu uzsprādzis. Interesanti kāpēc viņš vispār uzsprāga. Nedomāju ka jūs būtu labā pozīcijā un maksimums nošautu 1 policistu. Jo Dodge kas jums bija pa labi no auto uz domes pusi,tur virsnieki bija bruņoti ar M4 spēles ieroci. Pat ja jūs nošautu vienu,otrs paspētu paņemt un nošaut jūs ar M4. 

 

Domāju ka šajā gadījumā mašīna uzsprāga un lai tālāk par šo visu domā lielāka ranga administrācija.

 

 

2 stundas atpakaļ, EvoXyzZ said:

? ok rekur var redzēt, kā visi 3 shoti trāpa pa manu automašīnu kaut vai  aims bij uz policijas auto. Kā redzams, auto pat nedega. viņš sāka degt pe'dējā momentā un pēc 0,1 sec auto uzsprāgst.

 

Link to comment
Share on other sites

ja tie 3 hiti trāpītu policistus, viņi probably abi jau būtu dead. jo viens no viņiem jau ir hitots, kā jau redzams. un ņem vērā arī to, ka pie manas garāžas atradās Ronnie Lopez, kuram arī bija ierocis. pēc kā es būtu ātri izkāpis no sava auto un noslēpies aiz tā un sāktu apšaudi ar  pēdējiem 2 policistiem. bet, jā lai par to spriež augstāk stāvošie.

Link to comment
Share on other sites

IRL es bisi turētu abās rokās, kā arī būtu izliecies pa logu ārā virs jumta, no kurienes es arī šautu. un tur nebij nekāds baigais spams. un ar abām rokām to būtu easy noturēt. Kā jau iepriekš tev teicu. nepārvērtīsim šo sūdzību par chat room. ja ir komentāri droši raksti Discord. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies atkārtoti par sūdzību!

Izskatījām sūdzību un izskatīšanas laikā tapa skaidrs ka pārkāpjot terminu "MG" jūs paši nonācāt pie tāda nobeiguma ar CK. 

Sūdzība ir aplama un sodu esat saņēmuši patiesi, iesaistītā apvainotā persona @Huera_Gaming nav vainīgs pie jūsu pārkāpumiem.

Kamēr CK paliek, ar jums par to vēl sazināsies. TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search