Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] HueraGaming


Normunds1
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username: PatiZeme
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: James Rodriguez
  • Administrācijas biedra username: Huera Gaming
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: Īsti neko, mazliet pārpratis situāciju.
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: Nekādīgi, Huera ir mīļš un jauks, manuprāt līdz sezonas beigām vienkārši jāizņem FPK un CK
  • Pierādījumi par pārkāpumu: Diemžēl nebūs, bet var redzēt kā netālu no CSDD guļ mans čarakters.
  • Papildus informācija: Situacijas gaita -  Ieiejot spēlē sāku vizināties ar Darrell Lopez, aizbraucām uz viņa garažu un vins lika man stūrēt, bet kapēc neteica, pēc laika izbraucām no garāžas un lika gaidīt, pēc dazām minūtēm garām brauca Policija un viņš sāka pa viņiem šaut, pēc kā lika pagriezt auto lai viņam un man netrāpa, bet policisti mūs nošāva un uzlika gan man gan viņam CK, nesaprotu kapēc man ja biju soferis un nezināju kas īsti notiek, manuprāt ir jāizslēdz šie CK un FPK līdz sezonas beigām, lai tie kas spēlē arī paliek spēlēt, un lūdzu noņemiet man ck, jo gribu iet strādāt uz LSPD un palīdzēt pilsētai, un CKotais characters ir vienīgais ar pietiekamajām prasmēm. Jauku dienu un RP!

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Noteikumi balsta, ja tiki nošauts pakaļdzīšanās laikā no Policijas Darbinieka rokas tev obligāti ir jātiek uzliktam Character Kill [Reizēm ar Administratora izvēli]. 

Tavu ieteikumu izņemt CK, FPK vai PK ir pat smiekls lasīt. Serverī jau haoss notiek, kas tad būs ja sāks atcelt noteikumus? Manuprāt sūdzība ir pilnībā bezjēdzīgi rakstīta, jeb nepatiesa. Nākamreiz pirms raksti sūdzību izlasi vai pārlasi visus noteikumus kas saistīti ar Deathmatch un vispār Character Kill. 

Link to comment
Share on other sites

 No mana skatu punkta situcija bija sekojoša:

Kopā 3 auto sekojām tavam kolēģim - Ronnie Lopez, kāpēc to darījām precīzi nevarēšu pateikt, es tikai sekoju norādēm kā virsnieks, cik atceros - paņēma malā par ātruma pārsniegšanu, kuru uzrādīja fotoradars. Pēc tam, kad minētais kolēģis uzsāka šo pasīvo bēgšanu - braucot lēnām, neko neiznīcinot - mēs arī atbildējām ar miermīlīgu sekošanu līdzi. Tā mēs vizinājāmies kādas minūtes 20 līdz nonācām uz ieliņas, kas dodas no unity stacijas līdz CSDD. Šajā ielā pa mums sāka šaut, pret ko mēs arī atbildējām ar uguni. Attiecīgi, šajā momentā, mašina, kurā Tu, James Rodriguez, kopā ar jau 3 kolēģi - Darrel Lopez, uzgāja gaisā no šavieniem, Pēc tam arī tika izsniegti CK pēc protokola. Man nav nekādu problēmu noņemt šos CK, taču jūs nebijāt nekādās frakcijās. Protams, varējām jau arī ajailot par MG (kopā patruļā bijām 3 administratori - @ Mauzers, @ Ivans un es) jo nekur nebija redzams nekāds RP, kā Ronnie Lopez izvelk telefonu un kaut ko ar viņu dara.

Ja nu kas, šeit būs video tieši no pēdējajiem brīžiem (Video ir svaigs, ja nav HD, tad biki jāuzgaida. Skaņas arī nav):

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search