Jump to content
Create New...

GM Pieteikums - Dreamerrr


Dreamerrr
 Share

Dreamerrr  

5 members have voted

  1. 1. Poll

    • Vienozīmīgi PAR!
      0
    • Nepārliecinoši.
      2
    • Esmu PRET šo kandidātu.
      3


Recommended Posts

  • Vārds un uzvārds
    L
  • Vecums
    16
  • Sasveicināšanās
  • Lietotājvārds
    Laura Jayce
  • Personāžu /stats
  • Iepriekšējā pieredze
    Tātad, es nemaz nevēlos slēpt,kad jā,esmu agrāk spēlējis blakus projekta((pw)),bet manuprāt ja kādam pilnīgi jebkuram paprasītu vai esi kādreiz spēlējis kādā citā projektā atbilde būtu-Jā!Protams saprotu,kad visi esam bijuši citur,bet kā jau jebkuram individuālam cilvēkam ir sava attieksme,rīcība u.c,kas parāda tevi vai nu no gaišās/sliktās puses,manā gadījumā bija tā,kad centos darīt maksimāli visu,lai lomu spēles processu izbaudītu maksimālli,tā nu es krājot pieredzi,esmu nonācis tur,kad es pieļauju ļoti daudzi ar mani jau ir saskārušies jau iepriekš :) bet labi,turpināšu... Iepriekš,kad es biju GM/AD nav bijušas reizes,kad esmu neatbildējis,vai noraidījis palīdzību,vai kādreiz bijis nekorets? Tā nav bijis,jo es pilnībā apzinos,šīs te robežas,esmu attiecīgi adekvāts jebkurā situācijā,bet tas jau nu paliek jūsu pašu ziņā,esmu tāds cilvēks,kuram patīk no paša sākuma sasniegt ar vien vairāk un vairāk bez jebkādām ,,haļavām" :) Un ja mēs runājam par pienākumiem-Primārais būtu palīdzēt spēlētājiem,kuriem ir kādas grūtības vai neskaidrības,tad protams palīdzēt adminiem/kolēģiem ja ir kāda nepieciešamība, protams turpināt pierādīt sevi tikai un vienīgi no labākās puses, tas nenozīmē ja iegūst statusu tad nekas nav jādara un viss,tas tieši pretēji parāda to,kad ir vēl labāk jāceļ savs RP līmenis,jāpalīdz tas darīt citiem,kā arī ar savu attieksmi un darbībām jāceļ serveris augstāk + es uzskatu,kad šī brīža spēlētājiem nav jēga likt ,,low rp" ,bet tieši otrādāk un nekur nesteidzoties,paņemt spēlētāju,draudzīgā un labā gaisotnē,doties uz GM lounge,normālli apmācīt,atbildēt un neskaidrajiem jautājumiem,es uzskatu,kad ja spēlētājs nesen ir sācis spēlēt,citi biedri spēlē jau kādu 1 gadu vai vairāk,ir ieguvuši lielāku pieredzi neteikt:,,ooo,rekur tas lowaks",pirms sakāt to,padomājiet vai jūsu līmenis tikko sākot spēlēt bija augsts? Nē,nebija,tāpēc ir jāpalīdz šiem,kā vien varam,Kā arī pirms apmēram kādiem 4-5mēnešiem,tas ir aptuveni teikt,es devos attīstīt savas zināšanas,pārgāju/paralēli spēlēju uz GTA5 LV:RP serveri,kurā ar laiku spēlējot,kļuvu tur par Servera ADministrātoru,veicot intervijas,es konstatēju,kad lielākā daļa apm,vidēji 60% ir tieši nākuši/pārgājuši no MTA/SAMP,tapēc man ir papildus motivācija,uzlabot tieši šeit šo te Roleplay,jo gan MTA,gan Samp ir pamatu pamati,tas,kā mēs samācīsim,visus jaunos spēlētājus,viņiem tas paliks tāāk,tā arī attīstīsies Roleplay kā tāds tieši mūsu,nu jau vairākus mēnešus spēlēju-MTA,nav vispār plānos atgriezsties GTAV:RP,esmu šeit uz palikšanu!
  • Motivācijas vēstule

    : Viss vairāk mani ,,trigero'' tieši tas,kad esmu pa ausu galam padzirdējis,kad Kad lomu spēlē tikai tapēc,kad pārējie komūni ir izmiruši,vairs vienkārši nav kur iet,kad RP līmenis arī nav labs,bet Es vienmēr saku:Kādi būsim mēs paši,tāds arī būs serveris,kāda būs mūsu attiekame,tādi arī būs mums apkārtējie cilvēki...šo dzirdot man pilnīgi slikti paliek,es uzskatu,kad tieši šis serveris ir vieta priekš patstāvīgiem cilvēkiem,cilvēkiem,kuri ir nobrieduši,gatavi sevi pierādīt,tāpēc es gribu atbalstīt,palīdzēt serverim ar visiem spēkiem,sākot jau ar kāda neskaidrībām/jautājumiem u.t.m.l,jāatzīst,kad līdz bŗidim,kad nebiju ienācis,vadījos tikai un vienīgi,no draugu teiktā,sacītā,viņu domas,nebija tās pašas labākās,bet tad,es izlēmu,teicu sev,tā jau nu nevar būt,nākšu un pats ar savām acīm aplūkošu un ievērošu,tiklīdz ienācu gan serverī,gan forumā,manas domas vnk kardinālli mainījās,sapratu,kad Pilnīgi visi ne tikai komūna veidotāji,bet jau arī spēlētāji,spēlē ar pilnu atdevi,ir ieguldījuši milzīgu laiku,lai sasniegtu to,kas nu ir sasniegts!? Pie datora pavadu ap 2 stundām dienā, kā kuru dienu.. Par spējām ir tā, esmu bijis gta 5 Rp Admins, bet nu iekš MTA arī esmu bijis par supporteri.Kā supporters, vēlos risināts spēlētāju nesaskaņas, un nesakarības, palīdzēt, darīt lai cilvēkii būtu apmierināti un nepamestu komūnu.

  • Vai apstiprini visu iepriekš minēto kā patiesu?
Link to comment
Share on other sites

1. Pieteikuma sākums aizpildīts nekorekti.
2. Prasības nav aizpildītas.
3. Nepietiekamas stundas nospēlētas.
4. Esi jauns šajā komūna.
5. Iesaku ilgāk paspēlēt un parādīt uz ko esi spējīgs roleplay.

Pašlaik es lieku Anti-rekomendācija!

Link to comment
Share on other sites

2 stundas atpakaļ, Danno said:

1. Pieteikuma sākums aizpildīts nekorekti.
2. Prasības nav aizpildītas.
3. Nepietiekamas stundas nospēlētas.
4. Esi jauns šajā komūna.
5. Iesaku ilgāk paspēlēt un parādīt uz ko esi spējīgs roleplay.

Pašlaik es lieku Anti-rekomendācija!

 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par izrādīto interesi uz spēles uzrauga statusu ,taču ar nožēlu jāpaziņo ,kad jūs pieteikums ir noraidīts.

Sakarā ar to kad jums pašlaik ir 0 stundas nospēlētas un jūsu pieteikums ir kopēts.

Nākamo pieteikumu var rakstīt ne ātrāk kā divu nedēļu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search