Jump to content
Create New...

[Mehāniķa spējas] Vārds uzvārds Petery Smity


Karims
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Mehāniķa spēju pieprasījums

 

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : Petery Smity
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: Talbraucejs
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts):
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum):Atversu savu firmu un taisisu masinas pa leto no sakuma ka bus labi tad saksu taisit pa dargaku cenu masinu un bus tad sataisitas 
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: Frozo
  • Ārpus tēla informācija: man patik skruvet masimas parak daudz un es gribu ari dabut spele mehanika spejas

Ārpus tēla informācija

  • Vecums:16
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history:nestrada
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls: Nau man tadu pagaidames velos iegut f3 dabut mehanika spejas
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?:Jo es busu laps mehanikis un busu godigs un man patikmskruvet auto
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu: t/me apskatu riepu un aizeju pakl atslegai un ar labas rokas palidzibu atskruveju tukso riepu unar abam rokam panemu riepu un saku parmontet visu un lieku atpakal riepu ar ar abam rokam un ta talak
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt Ja es ieverosu visus noteikumus ari mehanika noteikumussodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu):

 

 


 

orange.png

Link to comment
Share on other sites

9ylW0vU.png?1

 Sveiks, Karim!

Paldies par izrādīto interesei mehāniķu jomā, taču ar nožēlo jāpaziņo, ka mehāniķa spējas Tev netiks izsniegtas!

 

Iemesls/-i:

  • Nepilnīgi aizpildīts pieteikums:
    • Trūkst apraksts par tālāku attīstību;
    • Nav ekrānšāviņš no /history;
    • Nepilnīgi aizpildīts riepas maiņas paraugs;
  • Lai iegūtu mehāniķa spējas, tev jāatrodās kādā jau esošā servisa frakcijā (Benny's garage vai Los Santos Customs);

 

Lūgums vairāk nerakstīt jaunus pieteikumus, līdz nebūsi pievienojies kāda no minētajām frakcijām!

 

Ar cieņu,

Lomuspele.club Legālo organizāciju galvenais izpildes pārlūks (COO)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search