Jump to content
Create New...

[Mehāniķa spējas] Vārds uzvārds Petery Smity


Karims
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Mehāniķa spēju pieprasījums

 

Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : Petery smity
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: Talbrauceji
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts):
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum): es atveršu savu bisnesu un taisisu nonsakuma pa leto un tad kad bus laba pelna tad domasu velvienu darbinieku ko vajdzes pienemt un tad ve masinas sataisisu labi bez citam detalam lai but tas detalas kadas vins man kadas detalas iedos radas uzliksu
  •  
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: off rod tunig
  • Ārpus tēla informācija: Es neizmantoju jo nevajaga un pat neizmantosu lai pats tels kauko uzin tad no speles pas carektera lai butu rp

Ārpus tēla informācija

  • Vecums: 16
  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history: nestrada
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls:bel nau tada
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?:Jo man patik skruvet joti dausz masinas
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu:tes ar erpu izdarisu aiziesu atslegai lai varetu atvilkt vala riepu un tad nonesisu mala uz galda noliksu un panemsu jaunu riepu un liksu atpakal
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt  Ja es ieverosu un nebus neviena parkapumasodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu):

 

 


 

orange.png

Edited by Karims
Link to comment
Share on other sites

Paldies par izrādīto interesi uz  mehāniķu spējām ,taču ar nožēlu jāpaziņo ,kad Mehāniķa spējas var iegūt iestājoties kādā no jau esošajiem servisiem.

(Benny's garage vai Los Santos Customs)

 

 

Ar cieņu Lomuspele.club Legālo organizāciju vadītājs ppemka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search