Jump to content
Create New...

Rezerves šablons > Pieteikuma Anketai.


Marquez
 Share

Recommended Posts


Untitled-1.png


Los Santos Valdība

Uzņemšanas Nodaļa > Pieteikuma Anketa


IN - CHARACTER INFORMATION

[A] Personīgā Informācija >  

[A-1] - Pilnais Vārds: 

[A-2] - Pilnais Uzvārds: 

[A-3] - Dzimšanas datums (DD/MM/YYYY) :

[A-4] - Tālruņa Numurs: 

[A-5] - Elektroniskā (E-Pasta) Adrese: 

[A-4] - Deklarētā Dzīvesvietas Adrese: 

[A-5] - Pilsonība: 

[A-6] - Dzimšanas Vieta: 

 

[A7] - Izglītība: [Atzīmēt pareizo atbildi ar '  ']. 

[  ] Esmu absolvējis valsts vidusskolu vai privātskolu, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju.

[  ] Esmu saņēmis(-usi) vispārējās izglītības diplomu (GED) vai ekvivalentu amerikāņu institūtā.

[  ] Esmu absolvējis ASV vidusskolu vai ekvivalentu, bet esmu saņēmis(-usi) 2 gadu (asociēto) vai 4 gadu (bakalaura) grādu koledžā vai universitātē, ko akreditējusi aģentūra, kas atzīta par ASV Izglītības ministriju.

[  ] Nekas no augstāk minētajiem.

 


Faktiskā Informācija > 

[B-1] - Vai kādreiz esat saņēmuši administratīvo vai kriminālo sodu?: 

[B-2] - Vai Jūsu radinieki ir kādreiz saņēmuši administratīvo vai kriminālo sodu?: 

[B-3] - Vai jums ir zināmas citas valodas? (Izņemot Angļu Valodu)

[B-4] - Cik ilgi jūs dzīvojat ASV?: 

[B-5] - Izvēlētais amats uz kuru piesakaties: 

Spoiler

[ Pieejamie amati: Mēra vietnieks, Apsargs, Apsardzes nodaļas vadītājs, Ministru prezidents, Aizsardzības ministrs, Tieslietu ministrs, Ārlietu ministrs, Iekšlietu ministrs, Ekonomikas ministrs, Finanšu ministrs, Izglītības un zinātnes ministrs, Kultūras ministrs, Labklājības ministrs, Satiksmes ministrs, Veselības ministrs, Zemkopības ministrs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs ]. 

[B-6] - Vai jums ir bijusi pieredze darbā kas līdzinās jūsu izvēlētajam amatam?: 

 


[C] Motivācijas Raksts & Līgums > 

[C-1] - Tiešais iemesls kurš spēs paskaidrot kāpēc piesakaties tieši Los Santos Valdībā: 

[C-2] - Kādēļ mums būtu jāizskata jūsu pieteikums un jāpieņem tieši jūs izvēlētajā amatā (Minimums 50 vārdi)

 

[C-3] - [LĪGUMS]: 

 

Esmu iepazinies(-usies) ar visiem noteikumiem, kas ir uzstādīti uzņemšanas procesa laikā Los Santos Valdībā. Es piekrītu visiem noteikumiem un tos ievērošu visā atlases precesā. Es saprotu, ja izgāzīšos kāda no atlases posmā, es varēšu par jaunu pieteikties tikai nākošajā uzņemšanas kārtā.

Es saprotu, ka jeb kāds pārkāpums mani var novest pie administratīvās vai kriminālās atbildības. Es būšu atbildīgs par visiem notikumiem, kas ar mani var notikt visos atlases posmos.

Es apstiprinu, ka visas atbildes šajā aplikācijā ir patiesas. Es saprotu, ka esmu atbildīgs par visām savām iesniegtajām atbildēm šajā aplikācijā. Ja es pārkāpšu jebkuru likumu, ko nosaka atlases un apmācības divīzija, tad es tikšu izslēgts no atlases kārtas.

 

LĪGUMA APSTIPRINĀŠANA [Atzīmēt pareizo atbildi ar '  ']. 

[  ] Es piekrītu augstāk minētajam līgumam. 

 


OUT - OF - CHARACTER INFORMATION

[D] Faktiskā Informācija >  

[D-1] - Vārds: 

[D-2] - Vecums: 

[D-3] - In-Game UCP: 

[D-4] - Screenshot ar /history: 

[D-5] - Screenshot ar /stats: 

[D-6] - Vai jums ir iespēja vajadzības gadījumā izmantot Discord?: 

[D-7] - Vai jums ir iespēja vajadzības gadījumā izmantot TeamSpeak3?: 

[D-8] - Vai jums ir iespēja vajadzības gadījumā izmantot Mikrafonu priekš OOC komunikācijas?: 

 


  image.png


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search