Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] Stezzy


Kapurins
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username:Kapurins
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds:Maxwell Gibs
  • Administrācijas biedra username:Stezzy
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?:Autisms
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?:Jāliek padomat par to kad nevajag mest cilvēkus Ajila, ja nezin kāpēc, un vienkarsi bez iemesla.
  • Pierādījumi par pārkāpumu:Sika pipele pats paradīs.
  • Papildus informācija:Parunājat ar viņu.

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Aha, Tu man te nedirs man vel Logfails ira kur saki kad iemeti par to kad tev mahas tika nodemota, un aiz aizdomu pamata iemeti mūs ar deadnote, par to kad aizbraucam prom un tev maha nodemota kaut nezini kas to izdarījsa. Tapēc nevajag te dirst!

Link to comment
Share on other sites

Šitādu attieksmi @Kapurins no tevīm nebiju gaidījis. Protams skatoties logfailos nespēšu pateikt kuram taisnība un kuram nē, bet tomēr skatoties uz to ko raksti - tas ir vienkārši dirsā! 

Lūdzu arī uzmet aci uz to ko rakstīja Danno un tomēr izlabo sūdzību, savādāk tā tiks noliegta uz Nekorektas aizpildīšanas pamata un tev būs jātaisa jauna. 

Link to comment
Share on other sites

Kāpuriņ, šitā nav ne pirmā, ne pēdējā reize kadu tu izcelies ar savu ego. Savaldi nervus kādu reizi. Meti man vārdus virsū, es pieņēmu, kas man.. ne jau es tevi banos par to ka tu man bētna joku pa mammu pasaki. Redz mums ir steezijs, kuram nepatīk, ka kaut kāds čubārs atļaujas kaut ko teikt. Zinam mēs visi Steezijam arī vēl ir jāmācas, man ir jāmācas, bet mēs nedrīkstam viena otram kaut ko teikt. Katram ir sava galva, katrs dabūs attiecīgo ko pelnījis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search