Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] Megiii


Aydenek
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username:Aydenek
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds:Brian Anderson
  • Administrācijas biedra username:Megii
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?:Police chase laikā pito moci,kad šoferis nevelk ķiveri brutāli apdraudot manu IC veselību,pie liela pita es varetu nomirt.
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?:īsti nekā vienīgi parunāt ar Megiiju par šo visu un izlaist mani āra no ajail?
  • Pierādījumi par pārkāpumu:Nav
  • Papildus informācija:Nebūs īsti

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Tavs In_Game Vārds_Uzvārds:Brian Anderson

Zinot to ka tu chase laikā seko pd/sd ,tas nav brīnums.

Varbūt šī situācija bija izņēmums,bet nu nezinu..

Es protams arī zinu,ka nereti tu triecies mašīnās policijas.Kad notiek pakaļdzīšanās. 

Iepriekšējā situācija,par kuru saņēmi ,kā brīdinājumu no manis ajail 20.minūtes. Par CS. Sekodams pakaļdzīšanās laikā un triecoties policijas mašīnās,lai izglābtu bēgļus.

image.pngimage.png

Bet jā IC tu vari iesniegt sūdzību un protams mēģināt izdarīt tā,lai viņus atstādina no amata. 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu,to reiz tu man nekādu brīdinājumu nedevi īsti tas nebija CS,jo tas cilvēks kurš muka bija IC paziņa un vi'ņš man palīdzējis aizmukt nu es arī nemeģināju traucēt or smth.Bet par šo situāciju varu pateikt ka braucu ar moci uz mana moča uzleca pacans mēs aizmukām pēc kā sāka ķert mani es aizmuku un kad muku 2 reizi viņi padevās un sāka pitot mani.

 

P.S. Tiešām mēgināju jums netraucēt chase,bet nu tā sanāca

Edited by Aydenek
Link to comment
Share on other sites

Pirms meklē vainu kādā no Policijas vai šeriffu darbiniekiem, iemet log failus lai var redzēt detalizēti. Jūs visa banda ar močiem braukājāt apkārt, izraisījāt avārijas ,neerpojat, kritāt un neerpojāt. Tāpat kā, 1 persona izraisīja 2 avārijas, 2 reizes norkita, 1 reizi notrieca policistu un nav vairs variantu kā netralizēt viņu lēnā ātrumā kādā pagriezienā, kā arī viņs bija viens no jūsu bandas un tādi pa lielam bijāt jūs visi. Pirms meklē kādā skabargu, apskaties vai sevī neslēpjas bluķis.

Link to comment
Share on other sites

11 minūtes atpakaļ, Aydenek said:

Nezinu,to reiz tu man nekādu brīdinājumu nedevi īsti tas nebija CS,jo tas cilvēks kurš muka bija IC paziņa un vi'ņš man palīdzējis aizmukt nu es arī nemeģināju traucēt or smth.Bet par šo situāciju varu pateikt ka braucu ar moci uz mana moča uzleca pacans mēs aizmukām pēc kā sāka ķert mani es aizmuku un kad muku 2 reizi viņi padevās un sāka pitot mani.

 

P.S. Tiešām mēgināju jums netraucēt chase,bet nu tā sanāca

 

Labi.. Īsāk sakot,lūdzu esi uzmanīgāks un padomā par to ko tu dari,jo dažreiz sanāk tā,ka tu izskaties,ka esi vainīgs.

Šajā jautājumā- sūdzībā

Pit manevrs ir IC lieta,diemžēl tas nav OOC pārkāpums. Jo tā ir IC izmeklēšana,kurai būtu jānotiek. Bet protams,tu vari iesniegt ic sūdzību un lūdzu uzņem ss,par kādu OOC pārkāpumu,vai kādu citu pierādījumu,kas spētu tev šajā lietā palīdzēt un izvirzīt apsūdzības. Bez pierādījumiem nevar izprast situāciju un var notikt konflikt situācijas un neizprašana. 

Paldies ka tu ziņo un veido sūdzības,izsakot savu viedokli un pārmetumus,jo tā mēs varam izprast savas un citu kļūdas,no kurām var mācīties. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search