Jump to content
Create New...

Sveiki.


Wize
 Share

Recommended Posts

Čau visiem. Gribēju nedaudz iepazīstināt ar sevi, kā jau šeit ir pieņemts arī to darīt. 

Tātad esmu Kurts, man ir 20 gadi un es dzīvoju nelielā pilsētā. Brīvajā laikā nodarbojos daudz ar sportu. Savos 16 aizgāju sportot, kad biju normāli apvēlies kā virtulis. Sapratu, ka kaut kas ir jāsāk mainīt. Savā ziņā tas mani diezgan labi norūdija, jo bija smags pirmais gads, kamēr pirmo svara tauku slāni nodzinu. Laikam ejot, sāku studēt arpus savas pilsētas Rīgā, tālākās gaitas ko darīšu nākotnē vēlāk noteikti būs pieejamas, kad tas sāksies. Negribas pārāk ātri ko teikt, kamēr viss nav noticis. Esmu aktīvs, komunikabls, draudzīgs cilvēks, bet arī ar saviem velniem. Esmu šeit arī, lai vadītu spēles uzraugus, ar viņiem komunicētu, rūdītu uz darbu un attiecīgi stiprinātu attieksmi par jeb kuru dzīves lietu. Jo, ja Tev ir spēja komunicēt - Tu dzīvē vari sasniegt diezgan daudz. 

Brīvajā laikā protu arī pievērsties projektam, runāt un saprast cilvēku vēlmes. Manās interesēs ir pavadīt labi laiku šeit, iepazīstot daudz jaunu un inteliģentu cilvēku ar kuriem var kopistiski strādāt. 

Mācības ir viena no lietām, kas man šobrīd aizņem daudz laiku. Veidoju diplomdarbu un ar to saskaros katru dienu, digitāli. 

Ārpus spēlēm un ikdienas rutīnu es arī boksēju jau četrus gadus. Iepriekš to darīju nopietnāk, šobrīd tīri tikai priekš sevis. Laika īsti vairs nav, bet patīk un interesē tāpat. Baigi nevēlos iespringt daudz dažādos sīkās lietās tāpēc esmu gatavs jeb kuru uzklausīt, ar jeb kuru iesaistīties sarunās un tiekamies serverī. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search