Jump to content
Create New...

[Sandic]Pamācība Logfaili


Sandic
 Share

Recommended Posts

Pamācība.

Bieži vien nonāc situācijā, kur kāds izdara pārkāpumu vai tevi nepatiesi apsūdz un tu to nevari pierādīt? Jūs varat izmantot logfailus. Šos logfailus

ilus var izmantot aiztāvot sevi, vai nosūdzot kādu par kādu lietu. Šie logfaili der kā pierādijumi ja jūs tos nofočējat un ievietojat, kā bildi sūdzībās vai apelācijās. Bet Kā šos logfailus var atrast? Šie logfaili arī der screen editošanā. Šajā pamācībā es soli, pēc soļa ar bildēm uzskatāmi parādīšu kā tas ir izdarāms

1. Atveram My Computer un atveram C vai D disku.

2.Kad esat iegājuši pareizajā diskā, atveram Program Files vai Program Files (x86) mapi

3. kad esam nonākuši Programm Files vai Programm Files (x86) mapi spiežam uz Mta San Andreas 1.5

4. Dodamies uz mapi "Mods" 

5. Ejam uz deathmatch mapi

6. Ejam uz resources mapi

7. Šajā mapē jums parādīsies ļoti daudz mapes. Atrodam mapi ar nosaukumu "LS Logs" un atveram to.

8. Šeit jūs varat izvēlēties. Ja vēlaties telefona ierakstus, spiežam "Cellphone". Ja vēlamies čata ierakstus, spiežam "Chatbox"

9. Izvēlamies datumu no kura vēlamies logfailus un spiežam uz tā datuma mapi. Es izvēlēšos šodienas logus

10. Izvēlamies stundu, no kuras vēlamies iegūt logfailus. Es izvēlēšos 12:00. Un atveram failu. Fails atvērsies chrome, opera, safari, google explorer pārlūkprogrammā. Atkarībā kāds pārlūks jums ir uzlikts kā default.

*Šos logfailus var izmantot aiztāvot sevi, vai nosūdzot kādu par kādu lietu. Šie logfaili der kā pierādijumi ja jūs tos nofočējat un ievietojat kā bildi sūdzībās vai apelācijās.Vēl screnu editošanā var šos logfailus izmantot!

Ja pēc šīs pamācības tikuntā jums kautkas neizdodas, droši rakstat man PM forumā vai ingame. Ar prieku palīdzēšu!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search