Jump to content
Create New...

[Sūdzība par administratoru] mathew o'conner


Rost1k
 Share

Recommended Posts

9ylW0vU.png?1

 


 

Sūdzība par administratoru

 

  • Tavs In_Game username: rostikworld
  • Tavs In_Game Vārds_Uzvārds: Rostik World
  • Administrācijas biedra username:matthew o'conner
  • Ko tieši ir pārkāpis administrācijas biedrs?: bezpredeļa CK
  • Kā tavuprāt mums būtu jāsoda administrācijas biedrs?: vienkāŗši man charu atdod atpakaļ.
  • Pierādījumi par pārkāpumu: https://imgur.com/a/IvJFrFM https://imgur.com/a/h4Vrheq
  • Papildus informācija: Screenos ir parādīta vieta,kur notika. Un otrajā,ka status - miris. Es peldēju zem udens,gribeju paslēpties no policijas nezinādams to,ka var tik aši noslīkt. Mani pabridinaja ooc par CK. es peldēju atpakal. tieši jau pie augšas biju un noslīku - es varu bļe turpināt rp,atdodat manu rostiku pasavli atpakaļ.

 


orange.png

Link to comment
Share on other sites

Biju iesaistīts situācijā.

Atļaušos Jūs pārtraukt. 
Jūs paši minējāt , kad esat informēts par CK iespējamību. 

2 stundas atpakaļ, Rost1k said:

Mani pabridinaja ooc par CK

Jūs paši šo faktu apstipriniet. 
Tālāk, ja nemaldos Jūs peldējāt no laipas , diez gan tālu. Jūs nomirāt, jebkurā gadījumā Jūs būtu miris , pat ja tiktu izvilkts no ūdens , jo kamēr atbrauktu vienības un veiktu mākslīgo elpināšanu paietu laiks.

Jūs nesaprotat , kad nedrīkst bēgt no PD un logoffoties vai atteikties atveidot lomuspēli ar mums. 
Šis ir viens no tiem gadījumiem , par kuriem tiek piešķirts CK - nomira, lai aizbēgtu no PD un paglābtu savas mantas. 

 

2 stundas atpakaļ, Rost1k said:

es varu bļe turpināt rp,

Neko tu neturpināsi , jaunais cilvēk.  Tu izdarīji izvēli - nosprāgt nu tu arī nosprāgi, paldies!

 

Link to comment
Share on other sites

11 stundas atpakaļ, Daring said:

Biju iesaistīts situācijā.

Atļaušos Jūs pārtraukt. 
Jūs paši minējāt , kad esat informēts par CK iespējamību. 

Jūs paši šo faktu apstipriniet. 
Tālāk, ja nemaldos Jūs peldējāt no laipas , diez gan tālu. Jūs nomirāt, jebkurā gadījumā Jūs būtu miris , pat ja tiktu izvilkts no ūdens , jo kamēr atbrauktu vienības un veiktu mākslīgo elpināšanu paietu laiks.

Jūs nesaprotat , kad nedrīkst bēgt no PD un logoffoties vai atteikties atveidot lomuspēli ar mums. 
Šis ir viens no tiem gadījumiem , par kuriem tiek piešķirts CK - nomira, lai aizbēgtu no PD un paglābtu savas mantas. 

 

Neko tu neturpināsi , jaunais cilvēk.  Tu izdarīji izvēli - nosprāgt nu tu arī nosprāgi, paldies!

 

ES TEV LOGOFF TAISIJU? es peldēju atpakaļ uz laivu,nepaspēju, sprīža attālumā biju. Varētu pist man tās 7 stundas,paebaķ galīgi.

Es netaisos veidot vēlvienu charu. Man pat man liekas caur to megafonu nekliedza, lai apstājos.

kkads psc

labi,poh,Rostiks ir miris. es tagad rpošu,kad Rostika brālis ieradis pilsēta.

es mājā atstāju naudu 5 tukstošus, vai es tos varu dabūt,kā mantojumu, jo Xins dabiski zin,kur Rostiks dzīvo.

Edited by Rost1k
Link to comment
Share on other sites

Tu ieleci ūdenī un peldēji prom, PD devās pēc laivas un peldēja tev pakaļ, es tevi vēl pabrīdināju, ka neej OFF, jo situācija nav pabeigta.

Atbraucot laivai tevi IC brīdināja, ka tu esi ielenkts, atbraucot laivai tu sāki pats sevi gremdēt nost ( vienaldzība pret savu personāžu - pieskaitāma pie CK < nerūp savs tēls ), es tevi vēl brīdināju 2x, ka būs CK par vienaldzību un apzinātu darbību, tu noignorēji. Es nesapratu tavu teikto '' Es gribēju paslēpties no policijas'', kā tu vari paslēpties no laivas, ja uz tevi mērķē policists kopā ar šerifu? Speciāli slīcinoties, es tev uzmetu CK, kad nomiri nevis darbības vidū.

Link to comment
Share on other sites

32 minūtes atpakaļ, ꞖunnyHøp said:

Tu ieleci ūdenī un peldēji prom, PD devās pēc laivas un peldēja tev pakaļ, es tevi vēl pabrīdināju, ka neej OFF, jo situācija nav pabeigta.

Atbraucot laivai tevi IC brīdināja, ka tu esi ielenkts, atbraucot laivai tu sāki pats sevi gremdēt nost ( vienaldzība pret savu personāžu - pieskaitāma pie CK < nerūp savs tēls ), es tevi vēl brīdināju 2x, ka būs CK par vienaldzību un apzinātu darbību, tu noignorēji. Es nesapratu tavu teikto '' Es gribēju paslēpties no policijas'', kā tu vari paslēpties no laivas, ja uz tevi mērķē policists kopā ar šerifu? Speciāli slīcinoties, es tev uzmetu CK, kad nomiri nevis darbības vidū.

tu no sākuma izlasi,ko es uzrakstīju otrajā savā atbildē,jefiņ. 

es gaidu atbildi uz to

Link to comment
Share on other sites

13 stundas atpakaļ, Rost1k said:

es peldēju atpakaļ uz laivu,nepaspēju, sprīža attālumā biju

Bet nu sprīdis, tas jau neko nemaina, vai paliktu dzīvs vai nē. Dzīvē tu arī peldēsi, un būsi sprīža attālumā, tik un tā nom**si. Tas jau neko nemaina vai tu biji 10m zem ūdens, vai 1m zem ūdens. 

Manu prāt tev ir jādod CK. Esmu PRET, tavu sūdzību. 

Link to comment
Share on other sites

23 stundas atpakaļ, Capizzi said:

Bet nu sprīdis, tas jau neko nemaina, vai paliktu dzīvs vai nē. Dzīvē tu arī peldēsi, un būsi sprīža attālumā, tik un tā nom**si. Tas jau neko nemaina vai tu biji 10m zem ūdens, vai 1m zem ūdens. 

Manu prāt tev ir jādod CK. Esmu PRET, tavu sūdzību. 

tak aizpisās. es jau pateicu,lai paliek CK.

warnojat šito ar wp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search