Jump to content
Create New...

Corona


Lakys
 Share

Recommended Posts

Es vēlētos zināt jūsu domas par šo visu :)corona.jpg.bd1926980353bb14ec3a0661ca9f14f5.jpg

Pasaulē nu jau visiem zināms lipīgais vīruss(COVID-19). Protams ir traka situācija visā pasaulē un tas mums ir kaut kas jauns. Tiešām žēl cilvēku kas cieš dēļ tā visa un slimo, bet tagad saucamā ''karantīna'' Latvijā ir bezjēdzīga . Ir diezgan stūlbi, ka cilvēkiem dod laiku lai izolētos no tā visa un samazinātu risku saslimšanai, bet tomēr visi iet uz lielveikaliem un izmanto iespēju pavadīt laiku ārpus mājām . Viss tas tracis ka cilvēki skrien uz veikaliem un izpērk griķus,rīsus,cukuru u.t.t un tualetes papīrus. Nejau Latvijā ir bads vai krīze:7_sweat_smile: vai arī kāds vēdervīruss, lai izpirktu tualetes papīrus kaudzēm . Personīgi es nestresoju un saglabāju mieru, jo no mājas tagad sanāk iziet reti, tad man nav riska saslimt . Nenovēlu kādam saslimt un ēdat ķiplokus :4_joy: šo visu vajag  nedaudz arī paņemt kā mazu joku .. :5_smiley: Veiksmi visiem attālinātās mācībās !

Droši atstājiet savas domas/pieredzi apakšā es vēlos zināt kāds ir jūsu redzējums uz to :) 
coron2.jpg.8a9b4571bb326d9ecc97a7149cb11fd3.jpg

Edited by Lakys
Link to comment
Share on other sites

37 minūtes atpakaļ, Lakys said:

tagad saucamā ''karantīna'' Latvijā ir bezjēdzīga

Skolniekiem prieks. Lomuspeleclub vismaz ir cilvēki katru dienu, jo visi sēž mājās. 

Kā mans sencīts teica, citēju;

'' Saslims vairāki, sēdēsim kā mērkaķi mājās ''. 

un es pieļauju domu, kad tā arī notiks, drīzumā. Nav daudz palicis , tūlīt vēl saslims, cilvēki nesaprot, ja ir karantīns - sēdi mājās, bez iemesliem neej laukā no mājas, uz veikaliem pa vakariem tikai.

Nav nekā nopietna manuprāt, no mušas izpūš ziloni. 

Link to comment
Share on other sites

Pats kā mediķis varu pateikt  vienu - cilvēki ir sagājuši diezgan konkrētā sūdā no visa šī vīrusa.

Pats COVID19 bija atklāts jau 60smitajos gados, vai ap to laiku - precizi čista neatceros. Un neskatoties uz to ka toreiz tas bija reāli nevainīgs vīrus, neliecinot par kādu epidēmijai lidzīgu figņu.

Corona virusam ir 40 veidi, tāpēc visiem vienādi viņi čista nav, un nevar būt. Cilvēkus kuriem COVIDs ir reāli bīstams ir - veciem cilvēkiem ar hroniskām slimībām un bērniem kuru imunitāte vēl nav tik stipra kā pieaugušajiem.

Personigi šo visu uztveru ar mierīgu prātu, un dodos ārpus mājas kā vienmēr to darijis biju, protams neapmeklēju nekādas super publiskas vietas vai uz rīgu nevizinos. Bet kinda galvenais ieturēt savu higienu, dzīvot veselīgi un neblandīties visu laiku bezjēgā. 

LU macīties attālināti diezgan besīgi, jo legit jamācās visu laiku, lekcijas jau neviens neatcēla xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search