Jump to content
Create New...

Huera_Gaming oficiālās iepazīstināšanas tēma jeb hello there.


Huera_Gaming
 Share

Recommended Posts

 Esi sumināts, lasītāj! Saistībā ar karantīnu, pagarināto brīvlaiku un to, ka šeit jau tā nopietni atveidoju lomu spēli garlaicības dēļ, nolēmu arī uztaisīt šo topiku, kur nedaudz pastāstu par savu eksistenci šajā laika līnijā un telpā.

 Tātad, mani sauc Jānis, esmu 18 gadus jauns jaunietis. Nāku no Siguldas, kur arī tagad mācos vidusskolā. Nesen ieguvu autovadītāja apliecību, tāpēc arī diezgan labi zinu CSN un likumu. Brīvajā laikā nodarbojos ar visādām bezjēdzīgām aktivitātēm, kas man sagādā prieku - spēlēju video spēlēs pēc garastāvokļa, lasu arī grāmatas, haltūrēju un dažreiz arī izstrādāju aukstos viduslaiku ieročus no koka. Man ir diezgan plašs, taču neierasts interešu loks - vēsture, medicīna, ātomfizika, politika, psiholoģija, neiroloģija, ķīmija, filozofija un citas muļķības. Ļoti patīk melnais humors un arī nebaidos pārkāpt robežas ar to (kas dažreiz nav labi, bet gadās).

 Dotajā brīdi spēlēšu šajā projektā, taču iespējams pazudīšu uz citu projektu, kas būs uz GTA 5 bāzes, bet nu nevar neko zināt. Pagaidām veicu lomu spēli glābšanas dienastā ar tēlu Renee Quinn (ja nu esmu tev sniedzis medicīnisku palīdzību, tad ceru, ka patika). Īsti vairāk nav ko teikt, bet jā, tiekamies ielās vai slimnīca (protams, iekš spēles).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search