Jump to content
Create New...

[Preses Relīze #001] LSSD atjaunošana


Ivans
 Share

Recommended Posts

RXmZnBE.png

Los Santos Šerifa Departamenta atjaunošana

   Šī gada 17.martā oficiāli tika paziņots par Los Santos Šerifa Departamenta, turpmāk LSSD, atjaunošanu. Uz doto brīdi iekš LSSD notiek lielas pārmaiņas, kā darbinieku atšķirošana un pieņemšana, jaunu sistēmu ieviešama, ēku renovēšana, transporta iegāde. Visu šo uzņēmies jaunais LSSD Šerifs James Mueller. 

 

dg8qV05t.jpg

Citāts no James Mueller teiktā:

  "Es, James Mueller, kā jaunais Los Santos Šeifa Departamenta Šerifs esmu apņēmies palielināt drošību arī ārpus Los Santos. Solīt es nesolīšu, bet gan veicināšu ārpus Los Santos drošības līmeņa palielināšanu. Izsludinu oficiālu datumu par Los Santos Šerifa Departamenta darba uzsākšanas datumu - 21. marts. Vēlos pateikties visiem Los Santos iedzīvotājiem par to, ka dara visu iespējamo pilsētas un apgabala uzlabošanai. Los Santos Šerifa Departaments vienmēr ir bijis un būs nevis kā sodīšanas un baiļu instruments, bet kā parauga un drošības simbols."

 

   Los Santos Šerifu Departaments ir ierīkojis divus iecirkņus, no kuriem viens atrodas Dillimore un otrs Polomino Creeck.

rZsrcpm.png

Dillimore un Palomino Creek iecirkņi

 

Publicēts: 21.03.2020 13:32

 

 

 

 

Edited by ????
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search