Jump to content
Create New...

[Mehāniķa spējas] Peater Wood


Lohs13
 Share

Recommended Posts

21776391.png


Iekš tēla informācija

  • Tēla vārds uzvārds : Peater Wood
  • Tēla iepriekšējā darba vieta: tālbraucējs, ātro ēdienu piegādātājs
  • Atsauce uz tēla dzīvesstāstu(nav obligāts): ģimene bija stingra un bija grūti ar naudu, 18 gados sāku savu biznesu, kur laboju auto ar opja palīdzību.
  • Personāža tālākā attīstība pēc mehāniķa spēju iegūšanas?(Ko darīsi? 40 vārdi/minimum): Iespējams sākšu savu biznesu būs vairāk klienti, vēlos pierādīt kad es esmu kaut kas nevis nekas  un vēlos iepāzīties ar jauniem klientiem.
  • Atsauce uz uzņēmuma/firmas tēmu: domāju veidot savu organizāciju bet vel nēsmu drošs, nosaukums būtu-Tūn & Fix.
  • Ārpus tēla informācija 

Vecums: 14

  • Ekrānšāviņš(SS) ar tēla /stats, Jūsu UCP un /history:mta-screen_2020-03-20_15-00-32.thumb.png.c0e550bb8958d2b9e3bdc8ced184b7f7.pngmta-screen_2020-03-20_15-00-47.thumb.png.8258543fc678c10e017f4b5c803809c6.pngmta-screen_2020-03-20_15-00-41.thumb.png.56373fe1c57e1edc619b4eb17b779bcd.png
  • Ekrānšāviņš(SS) no pašreizējās frakcijas(F3) kurā atrodās Jūsu tēls:mta-screen_2020-03-20_15-01-39.thumb.png.79c60b478eebf9d3ba2f8a92bd87db31.png
  • Kāpēc tieši Jums būtu jāsniedz mehāniķa spējas iekš tēla?: spacer.pngjo man var uzticēties, un es arī esmu ļoti labs šinij darbā.
  • Īsi un detalizēti aprakstiet, kā Jūs veiksiet vieglā automobīļa tukšās riepas maiņu:
  • /me pieetu pie auto pēc kā pieliektos un redzētu ka riepai būtu neliels caurumiņš tās sānā
  • /do pie sienas atrastos speciālā ierīce lai varētu noskrūvēt auto diskus
  • /me no sienas stiprinājuma paņemtu urbi kā arī speciālu ierīci lai paceltu auto uz augšu
  • /mepieetu pie auto.pēc kā zem auto sliekšņiem paslidinātu ierīci kas paceltu auto aizmugurējo daļu
  • /do redzētu ka auto tiktu pacelts
  • /me sāktu skrūvēt visas 5 skrūves nost no auto diskiem
  • /me redzētu ka visas skrūves būtu noskrūvētas nost
  • /do blakus pie sienas atrastos jaunie diski ar visām riepām 
  • /me vecās riepas,diskus paņemtu prom pēc kā apņemtu jaunos un sāktu skrūvēt virsū uz auto
  • /me sāktu skrūvēt visas seškantes 
  • t/me redzētu ka tās tiktu uzskrūvētas 
  • /me pārbaudītiu kavalitāti
  • /chance 100
  • /mdo auto būtu gatvas un būtu jaunas riepas
  • Vai Jūs piekrītat ievērot iekš tēla un arī mehāniķa spēju noteikumus, un pārkāpjot tos tikt sodītam ar ajail?(piekrītu/nepiekrītu): piekrītuspacer.png

green.png

Edited by Lohs13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search