Jump to content
Create New...

Servera Bugs


Valchhaaa
 Share

Recommended Posts

Tavs lietotājvārds:Valchhaaa

Tava tēla vārds: Cameron Tavare

Kļūdas detalizēts apraksts: Man pieder F3 un ik stundu vai ik pa 2 stundām rāda ka man ir pienākuši nodokļi kuri nekad arī tā nav ienākuši uz mana bankas konta. kā arī vēlos piebilst to kad u auto Noaukuma ir kļūda,jo 2013 gada mercedes aks ir iekš spēles nav tik vecs,šis jau ir jaunāks modelis kurš ir apmēram 2015 gada/2016.gada , kā arī mercedes ori'hināli nenāk ar 2.1l motoru kurš nemaz nepastāv ražojot mercedes,mercedes nāk ar stock 2.0 motoru vai 3.0 motoru  Paldies.

Vizuālie pierādījumi:
Link to comment
Share on other sites

Sveiks!

Atvainojos par ilgo gaidīšanu, būtu bijis forši, ja būtu parādījis kādu screenshotu, bet nu pašlaik vienīgais, ko tavā gadījumā varēju iedomāties bija jau zināmais bugs, ka uzrādīja kāda cita spēlētāja nodokli, nevis tava paša. Šie nodokļi parādās, ja ir iegādāts kāds bizness. Visticamāk, tev naudu klāt skaitīja, tomēr ne to, ko parādīja ekrānā.

Pašlaik esmu sataisījis, lai katram kuram pieder bizness, rādītos viņa paša pārmaksātie nodokļi.

Taču, ja esi pārliecināts, ka Tev tajā laikā nekādu biznesu nopirktu nebija, vari droši atbildēt uz šo topicu, un skatīsimies tālāk. Topicu atstāju vaļā vēl uz 24h, pēc kā tas tiks aizslēgts.

@Valchhaaa

Link to comment
Share on other sites

6 stundas atpakaļ, Mangalis said:

Sveiks!

Atvainojos par ilgo gaidīšanu, būtu bijis forši, ja būtu parādījis kādu screenshotu, bet nu pašlaik vienīgais, ko tavā gadījumā varēju iedomāties bija jau zināmais bugs, ka uzrādīja kāda cita spēlētāja nodokli, nevis tava paša. Šie nodokļi parādās, ja ir iegādāts kāds bizness. Visticamāk, tev naudu klāt skaitīja, tomēr ne to, ko parādīja ekrānā.

Pašlaik esmu sataisījis, lai katram kuram pieder bizness, rādītos viņa paša pārmaksātie nodokļi.

Taču, ja esi pārliecināts, ka Tev tajā laikā nekādu biznesu nopirktu nebija, vari droši atbildēt uz šo topicu, un skatīsimies tālāk. Topicu atstāju vaļā vēl uz 24h, pēc kā tas tiks aizslēgts.

@Valchhaaa

Sveiks! Biznessi man bija,bija nopirktas vairākas ēkas,automašīnas utt. Bet man pilnīgi neko neskaitīja iekšā,varbūt kādu retu dienu pa tiem 20 dollāriem.

Link to comment
Share on other sites

Sveiks,

šādi pārmaksātie nodokļi tiek maksāti tikai par interjeriem, kuru tips ir bizness. Par transportiem un interjeriem, kuru tips ir māja, garāža etc, Tev šos nodokļus pavisam noteikti nemaksāja. Tomēr, vai vari pārbaudīt, ka šie nodokļi tik tiešām vēl joprojām tev tiek rādīti, un tavā bankas kontā netiek ieskaitīti?

@Valchhaaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search