Jump to content
Create New...

Daps from D O.G


Recommended Posts

 

 

12987104_1719123688372808_8579219305315329381_n.png

 

 

Man ir patiess prieks no jauna stādīties priekšā ikviena no jums, jaunajā, 2019 gada Lomuspēle.lv sezonā!

 Kāda liela daļa lietotāju atpazīs mani pēc segvārda D.O.G, un daļa lietotāju mani gadiem ejot pazīst, kā "Luke V. Foresters"
 Jums drošvien radīsies jautājums, vai tas būtu mans (In Character) personāža vārds?
Atbilde ir gan "Jā" , gan "Netikai" .. tas patiesībā ir arī mans īstais vārds. Cilvēki, kas mani tikai  pazīst reālajā dzīvē, paziņas un draugi, sauc mani vienkārši par Foresteru.
 
Sižeta Lomuspēle ir nu jau gadiem bijis mans hobijs, ko patiesībā diemžēl tik reti esmu spējis baudīt ilgāku laika periodu. Sakotnēji problēma bija dažādo projektu atveršanās un citu aizvēršanās dēļ, tomēr pēcāk saskatot spēles būtibai daudz lielāku potenciālu, es nolēmu ieguldīt, sevi, savas zināšanas un prasmes saskarsmes mākslā, attiecibu veidošanā ar mērķi pacelt Latviešu "Roleplay" (LVRP) , lai nodibinātu spēcīgu kopieni "Klubu" kurā apgrozītos visi tie kuriem sižeta Lomuspēle ir sirds lieta, hobijs, kā pirms pieciem gadiem , tā arī šodien. Esot vadītājam arvien biežāk nācies īstu pilnvērtīgu sižeta Lomuspēli aizstāt ar īsu piemēru un paraugu sižetiem savā komandā attīstot un pieslīpējot spēles noteikumus, izpratni par tiem , paplašinot iespējas un redzesloku un protams galvenokārt palīdzot visiem lietotājiem, jo īpaši jaunajiem apgūt un izprast sižeta aizraujošās un bezgalīgās iespējas ko varam atveidot un sasniegt ja pārvaldām spēles pamatnoteikumus un spējam izprast spēles dažādo terminu "mie" darbību nevis, lai norādītu uz pārkāpumu, bet gauži vienkārši - ievērojot tos, sasniegt jūsu pašu izraudzīto sižeta virsotni. Ietekmi, bagātību vai viss parastāko vienkāršību. Un ticiet man, tas ir pavisam cits patiesais gandarījums sasniedzot visu godīgā un prasmīgā ceļā!

Daudzi no jums jau zin manu "RL" sežetu, jeb dzīvesstāstu, kas patiesībā tik pat dažādu "līkloču", kritumu un kāpumu pilns - līdizīgs, daudzu jūsu "IC" tēlu sižetiem, lai cik ironiski tas arī neizklausītos. 
"Nodevība, viltus, uzticība, draudzība, prasmes un iemaņas, konkurence un uzvara, zaudējums, sākšana no jauna, dzīvei jauns redzējums, mūžīgais radošums, īstā motivācija, visa turpinājums un dzīves ceļus ejot neatbildēts paliek jautājums - kāds būs mūsu katra stāsta iznākums!?" Tad nu lūk, jums, mans Ieteikums ..

 Ikviens jaunietis tiecas ātrāk izaugt, kļūt pilntiesīgs pieaugušais, lai būtu pats savas dzīves noteicējs. Ar šo aizrautību tiek palaists garām, kas patiesi nozīmīgs. Briedumā seko līdzi milzīga atbildība, dzivē svarīgu lēmumu pieņemšana vienam, rīcība un rīcības sekas. Brīdī kad esiet kļuvis pilntiesīgs pieaugušais  ( -|-->)  atpakaļ ceļa nebūs! Bez cīņas nebūs arī tās otrās iespējas uz kurām kā jau ierasts, likāt visas cerības, nebūs piedošanas bez sāpēm un vainas apziņas un galu galā nebūs visas tās ilgi cerētās pieaugušo ekstras, ja neapgūsiet dzīves viss svarīgākos noteikumus, atbildības sajūtu, pacietību, cīņu un izturību, kad šī, reālā pieaugušo dzīve, kas jums būs ikdienu apkārt, raidīs neskaitāmus "sitienus" Un es jums garantēju! Tā patiešam "sitīs." Tā "sitīs" tieši tad, kad vismazāk to gaidīsiet.

Tad nu lūk. Nesteidzieties laikam pa priekšu, nesteidzieties pieaugt. Neļaujiet savās rokās iekrist nepazītamām kārtīm! (?♤♡♢♧)

Vienalga vai pielīdzināsim šo pie pieaugšanas, attiecībām, izglītības vai profesijas. Jums ir jāzin ko vēlaties, jums ir jāiepazīst un jāizmēğina tas pirms pieņemat lēmumu ko darīt uz visu atlikušo dzīvi. Nekad nenožēlojiet kļūdas un nevainojiet citus par tām. Pieņemiet sekas, motivējiet sevi un cilvēkus sev apkārt, ikdienu kļustot sevis labākā versija.


  Tad nu galvu augšā,  mans Draugs, jo to arī Mēs darām, dodoties tālāk katrs savā stāstā.. 
       Lomuspēle.lv
                               2019
                                     Jaunajā
                                                    Sezonā...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search