Jump to content
Create New...

Kolbix ierodās klubiņā


Kristians
 Share

Recommended Posts

Labadiena, klubiņa biedriem!

Tātad, sākšu iepazīstināt ar sevi, kaut daudzi ir dzirdējuši par mani.

Esmu apzinīgs, 18 gadus vecs Jaunietis. Mani vārdā sauc Kristiāns, ar MTA nodarbojos jau kādu laiku! Mācos Tehnikumā par Programētāju un pārgājis citā kursā - AutoAtslēdzinieks. Dzīve man ir devusi brīnišķīgas izauksmes un darbības! Nēesmu viens no tiem fujakiem, kas spiež mīksto, vai apdirš kādu kas ir pārāks par mani! Es nevērtēju nevienu atšķirībā, ja ir dirsēji, tad viņi arī tādā vietā paliks! Ja, ir biedri ar galvu un domāšanu, viņi sapratīs, kad galvenokārt mums nav jārāda cik kruti, vai cik pārāki viens par otru esam! Šis ir klubiņš un mums jādzīvo draudzīgi. Vienu, gan es varu 100% pateikt: Es šeit, nenācu lai kādam ielīstu dirs*, bet gan lai es attīstītu savas prasmes un iedotu, kādu savu ideju klubiņa izveidei!

Varbūt tagad kādam nāk intrese, par to , ar ko esmu nodarbojies!

•Mazliet pastāstīšu:

No 2017 gada strādāju vienā no Latviešu Virtuālā Hostinga. Daudz, maz saprotu no programmatūras un tās sistēmas. Kā arī ar MTA izstrādājumiem iekš servera: (interjeri/gate sistēma/skripti/u.c)

Mīļu paldies, teikšu @D.O.Gsuncītim, ar mīkstām ķepām, kad deva iespēju un atrada man vietiņu iekš Klubiņa.?

Ja, kādam rodās lielāka intrese par mani, droši drukājiet iekš PM, nevienu neatgrūdīšu.?

 

Ar cieņu - Kolbix - Tiekamies ielās draugi!?

 

Edited by Kolbix
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search