Jump to content
Create New...

37 topics in this forum

  1. www.instagram.sa

    • 13 replies
    • 2.3k views
  2. Rachel Montoya

    • 18 replies
    • 2.9k views
  3. [Sasveicināšanās]

    • 3 replies
    • 740 views
  4. johny gyger dzīves stāsts

    • 0 replies
    • 496 views
  5. sasveicināšanās!

    • 2 replies
    • 638 views
  6. Gerald Waterson

    • 0 replies
    • 485 views
  7. Boris Dragovich

    • 4 replies
    • 974 views
    • 5 replies
    • 1.1k views
    • 1 reply
    • 622 views
  8. Ilkka Koponen

    • 0 replies
    • 625 views
  9. Fernandes Alvazor

    • 5 replies
    • 1.1k views
    • 4 replies
    • 1k views
  10. William Bill Hollister

    • 1 reply
    • 687 views
    • 0 replies
    • 553 views
  11. Cole Austin

    • 6 replies
    • 1.4k views
  12. Travis Woods

    • 0 replies
    • 557 views
  13. Catherine Valentine

    • 0 replies
    • 623 views
    • 3 replies
    • 837 views
    • 11 replies
    • 2k views
  14. Marques Shakur

    • 1 reply
    • 812 views
  15. Garik Tretyakov

    • 4 replies
    • 1.1k views
    • 3 replies
    • 773 views
  16. [Pasākums] Motokross.

    • 2 replies
    • 926 views
    • 0 replies
    • 650 views
    • 1 reply
    • 785 views
  • Forum Statistics

    1.6k
    Total Topics
    4.5k
    Total Posts
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Apakš Forumu Jaunākās

    • 18
      Arhīvs
      hoodrat - Posted
      Visiem stāstiem reiz pienāk beigas un tāds arī ir Reičelas. Ātra, pilna adrenalīna un emociju pilna dzīve pavadījusi šo depresīvo, skaisto un neparasto meiteni. Reičelas mērķis bija izsisties no nabadzīgas dzīves, kļūt par kaut ko citu kā tikai parastu mirstīgo un tas arī viņai izdevās. Ballītes, pārgalvīgas rīcības, draudzenes slepkavība un narkotiku atkarība - šīs lietas vilkās Reičelai nopakaļ. Paldies visiem, kas iesaistijās lomuspēles atveidē ar šo tēlu. 🙂
    • 3
      Arhīvs
      Madinah - Posted
      Čau, esi sveicināts!🙂
    • 0
      Arhīvs
      Rufs - Posted
      sveiki iepazīstināšu sevi mani sauc Johny Gyger: vēsture : mana mamma dzīvoja ņujorkā satikās kādā klubā ar manu tēti  pēc kā sadzērušies izīrēja hoteli un jau zinat kas notika tālāk... pēc divām nedēļām mamma saprata ka viņa pieņemās svara un gribās daudz vairāk ēst. pēc tā viņa aizgāja uz veikalu pēc pregnancy test ooc biski aizmirsu ka tas ir latviski. nolika testu un saprata ka viņa ir stāvoklī u.t.t pagāja 9 mēneši un piedzimu es!!! mana dzīve bija normāla skolā atzīmes labas pabe
    • 2
      Arhīvs
      𝕱𝖔𝖗𝖊𝖘𝖙𝖊𝖗𝖘 - Posted
      Hei Rufij , nuuu nesteidzies draugs. Vienmēr var pateikt ko vairāk 😅 Prieks Tevi redzēt esam šeit, zinu arī to ka tu esi bijis viens no tiem uzticamajiem , kas neskatoties uz neko - bija, ir un loti ceru būs šeit, klubā 🎭 Zinu, kāds ir Tavs mērkjis un tavu pacietībuu un uzcītību esmu gatavs apbalvot ar induvidualu pieeju Tev unn tavam rp. Lai lielie zēni sēzh un mācas no Teviss kādu dienu 💪😁 Lidz vēlākam 😊✌
    • 0
      Arhīvs
      Beichz - Posted
      Džeralds Vatersons   Dzimis 1985. gada 24. janvārī, amerikāņu ģimenē - Džeralds bija viņu vienīgais bērns. Tēvs būdams advokāts un māte skaistumkopšanas salona īpašniece, vienmēr tika uzskatīts, ka arī Džeralds būs kārtīgs jaunietis kas izsitīs savu ceļu. Džeralds jau skolas laikos izcēlās ar īpašu gudrību un izcilām atzīmēm, tādēļ no viņa tika gaidīts daudz.      Pēc vidusskolas   Pēc vidusskolas absolvēšanas, Džeralds saņēma akceptus no vairākām universitātēm
  • Recent Status Updates

  • Member Statistics

    • Total Members
      984
    • Most Online
      1477

    Newest Member
    Seo-Ul-Fax
    Joined

VĒLIES UZZINĀT PAR MUMS VAIRĀK?

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search